Rubriky

Zahradní nábytek? Vsaďte na umělý ratan!

Také od jara přesouváte většinu svých aktivit na zahradu nebo na terasu? Čas strávený venku vám zpříjemní zahradní nábytek, který je lehký, skladný a především odolává vlivům počasí, takže ho nemusíte za deště uklízet a vydrží vám krásný spoustu let. Přesně takové vlastnosti má umělý ratan, momentálně nejoblíbenější materiál pro výrobu zahradního nábytku. „Umělý ratan si propůjčuje krásu přírodního ratanu, na rozdíl od něj se ale hodí i na zahradu či terasu, protože je prakticky nezničitelný,“ vysvětluje Eva Dvořáková, creative hunterka Bonami.cz.

 

Umělý ratan má hned několik výhod:

Vzhled – je skoro k nerozeznání od přírodního ratanu, ale na rozdíl od něj se vyrábí snad ve všech odstínech, na které si jen vzpomenete.

Odolnost – spolehlivě odolá UV záření (nebledne), dešti, mrazu i plísním, takže ho na zahradě či terase můžete nechat po celý rok.

Snadná údržba – nevyžaduje žádnou speciální péči, stačí případnou špínu otřít vlhkým hadříkem.

Recyklovatelnost – umělý ratan je 100% recyklovatelný

Lehká manipulace – díky lehoučké konstrukci ho můžete kamkoliv přemístit, a to i bez chlapské pomoci.

S pomocí kvalitního nábytku si venku můžete vytvořit jídelnu, kde se pohodlně nají celá rodina i relaxační koutek pro nekonečné hodiny povídání a odpočinku. Umělý ratan je sám o sobě pohodlnější než třeba dřevo nebo kov. Ještě větší pohodlí ale zaručí měkké podsedáky, které jsou zcela voděodolné a po letní spršce je stačí jen otřít suchým hadříkem. Případné nečistoty pak snadno odstraníte pomocí vlhkého hadříku s trochou saponátu.

„Abyste se na zahradě či terase cítili útulně jako v obýváku, doplňte sezení stylovými polštářky a dekami. Set zahradního nábytku Timpana Dion má stolek s úložištěm, do kterého můžete textilie a doplňky na noc uložit, aby nenavlhly,“ doporučuje creative hunterka. Pokud se rádi opalujete nebo si s chutí venku přečtete knížku, využijete zahradní lehátko. To lze totiž snadno nastavit do několika poloh. Samozřejmostí jsou pohodlné nezničitelné podsedáky.

Zahradní nábytek Timpana vám Bonami.cz doručí zdarma a v případě potřeby vynese do vyšších pater. Pokud s nábytkem nebudete spokojeni, můžete ho do 90 dnů od zakoupení zdarma vrátit.

O Bonami

E-shop s nábytkem a bytovými doplňky odstartoval v Česku v lednu 2013. V roce 2014 se rozšířil do Polska, o rok později na Slovensko a za další rok do Rumunska a loni také do Maďarska. Bonami je projektem investičního cirkusu Miton, současným CEO je David Šiška. V roce 2018 překonalo Bonami cíl obratu 1 miliardy, letos chce překročit miliardu a půl.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zahradní nábytek? Vsaďte na umělý ratan!”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *