Rubriky

Zářivá studená blond plná odlesků

Luxusní barvy na vlasy Préférence od L’Oréal Paris, vyznačující se vysokou odolností, představují řadu Cool blondes, ztělesněnou dvěma renovovanými a dvěma novými odstíny. Objevte jedinečné studené blond barvy na vlasy Préférence s pigmenty odrážející světlo, díky nimž dosáhnete zářivé barvy plné odlesků. Barvy zakoupíte v síti drogerií a zvládnete aplikovat v pohodlí domova.

Tyto ultra studené odstíny pro optimální krytí šedin jsou vytvořené s perfektním mixem studených pigmentů. Průsvitné gelové složení dodává čistou blond barvu se zářivými studenými odlesky a zintenzivňuje přirozené odstíny vašich vlasů. Doplněné o masku neutralizující mosazné tóny vám barvy na vlasy Préférence Cool Blondes od L’Oréal Paris zajistí zářivou studenou blond, bez mosazných tónů až na 6 týdnů.

Nové odstíny:

8.12 ALASKA – studená světlá blond

Odstín 8.12 byl inspirovaný ledovcovou krásou Aljašky. Tato studená světlá blond, obohacená o popelavé a perleťové tóny, je stejně úžasná jako odraz polární záře na zamrznutých jezerech. Navíc je doplněna o vyživující masku obohacenou o fialové pigmenty, které neutralizují žluté podtóny týden po týdnu.

9.12 SIBERIA – studená velmi světlá blond

Odstín 9.12 byl inspirován ledovým klenotem východu, Sibiří. Tato studená velmi světlá blond, která je stejně čistá a magická jako nekonečná zamrzlá krajina Sibiři, je ideální volbou pro dosáhnutí sofistikovaného vzhledu. Navíc je doplněna o vyživující masku obohacenou o fialové pigmenty, které neutralizují žluté podtóny týden po týdnu.

7.1 ICELAND – popelavá blond (renovovaný odstín)

Odstín 7.1 byl inspirován Islandem. Tato zářivá blond obohacená o popelavé odlesky, je stejně okouzlující jako ledové kruhy Modré laguny. Skvěle se hodí ke každému tónu pleti. Navíc je doplněna o vyživující masku obohacenou o fialové pigmenty, které neutralizují žluté podtóny týden po týdnu.

8.1 COPENHAGEN – světlá popelavá blond (renovovaný odstín)

Odstín 8.1 je inspirovaný městem Kodaň, klenotem Dánska. Tato jasná, studená a něžná blond, podobně zářivá jako okouzlující ulice tohoto města, rozzáří vaše vlasy a je ideální pro všechny tóny pleti. Navíc je doplněna o vyživující masku obohacenou o fialové pigmenty, které neutralizují žluté podtóny týden po týdnu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zářivá studená blond plná odlesků”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *