Rubriky

Zatočte s dehydratací svých vlasů

Působí vaše vlasy mdle a jsou na dotyk drsné a tvrdé? Tyto znaky patří k nejvýraznějším projevům dehydratovaných vlasů. Vlasovým vláknům, které potřebují hydrataci, chybí objem, pohyb a poddajnost, což vede k tomu, že vypadají mdle, splihle a jako bez života. L’Oréal Paris představuje novou řadu Elseve Hyaluron Plump, která byla vyvinuta právě pro dehydratované vlasy.

Jak se liší dehydratované vlasy od suchých?

Přestože se tyto výrazy často zaměňují, suché a dehydratované vlasy představují ve skutečnosti dva odlišné stavy vlasů. Dehydratace je první známkou oslabení vlasů ještě předtím, než se skutečně stanou suchými a poškozenými. Suché vlasy většinou pramení z nadměrného vystavení nevhodnými přípravky (např. přípravky pro narovnání vlasů), spolu s barvami na vlasy a tepelnou úpravou. I některé stylingové produkty mohou způsobit vysušování vlasů, neboť z nich odstraňují přirozené oleje. Zatímco suché vlasy vyžadují intenzivní regeneraci pomocí aminokyselin, ceramidů nebo keratinu, dehydratované vlasy potřebují pouze hydratační péči a ochranu k obnově své pružnosti, hebkosti a lesku.

Objevte 72hodinovou hydrataci

Řada Hyaluron Plump přináší do péče o vlasy kyselinu hyaluronovou a představuje tak průkopnický přístup značky L‘Oréal Paris v péči o vlasy. Součástí řady jsou čtyři hydratujících produkty: šampon, balzám, masku a sérum. Řada Hyaluron Plump obnoví mdlé, dehydratované či splihlé vlasy již po 72 hodinách díky intenzivní dávce hydratace.

Kyselina hyaluronová je jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších hydratačních složek. Z jejích vlastností může těžit stejně jako pleť i pokožka hlavy, jelikož zabraňuje dehydrataci, a zároveň posiluje kožní bariéru. Díky tomu pomáhá také při péči o citlivý typ vlasové pokožky. Kyselina hyaluronová sice nedokáže proniknout přímo dovnitř vlasového vlákna, díky své přirozené afinitě k vlasům však přilne kolem poškozených vláken. Tímto způsobem kyselina hyaluronová působí jako ošetřující hydratační složka, která usnadňuje česání a „klouzání“ hřebene po vlasech. Řada je obohacena o moderní ovocnou vůni, která kombinuje květinové tóny se sladkou vanilkou a vydrží až 72 hodin.

Vlasy jsou ošetřené, hydratované, a navíc nádherně voní.

Správný postup používání přípravků Hyaluron Plump:

Krok 1 – 72H hydratační šampon s kyselinou hyaluronovou

Tento krémový šampon je vhodný na každodenní použití pokryje během umývání vlasová vlákna a vyplní je hydratací. Při použití se 72H hydratačním balzámem, maskou a sérem hydratuje až na 72 hodin, pro lesklejší, 10x více hydratované a revitalizované vlasy bez zatížení.

Krok 2 – 72H balzám s kyselinou hyaluronovou

Díky své krémové textuře je tento balzám skvělý pro každodenní použití a usnadnění rozčesávání. Při použití se 72H hydratačním šamponem hydratuje až na 72 hodin, pro lesklejší, 10x více hydratované a pružnější vlasy bez zatížení.

Krok 3 – 72H hydratační maska s kyselinou hyaluronovou

Tato intenzivní hydratační maska je určena k použití 1–2krát týdně nebo v případě, že vlasy potřebují mimořádnou dávku hydratace. Má gelovou konzistencí a vlasy po umytí okamžitě „obalí“ hydratací a vyplní vlasová vlákna. Vlasy zanechává 10x více hydratované po dobu 72 hodin a bez zatížení.

Krok 4 – Hydratační sérum s 2% hyaluronovým pečujícím komplexem

Bezoplachové tekuté krémové sérum je vhodné pro každodenní použití na mokré nebo suché vlasy. Intenzivně hydratuje vlasy, zároveň tvaruje a vyplňuje vlasová vlákna. Při použití se šamponem a balzámem z řady Hyaluron Plump zanechává vlasy 2x více vyplněné. Okamžitě zvětšuje průměr vlasového vlákna o 9 %, přičemž zanechává vlasy 10x více hydratované až na 72 hodin.

Výsledek? Viditelně pružnější, zdravě vypadající a hydratované vlasy

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zatočte s dehydratací svých vlasů”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *