Rubriky

Zendaya se změnila v Popelku

ZENDAYA, americká zpěvačka, tanečnice, herečka, modelka a ambasadorka značky Lancôme, se na jeden večer proměnila v Popelku. Navštívila v tomto kostýmu slavnostní charitativní bál zvaný Met Gala, který se koná vždy první pondělí v květnu (letos 6. května) v Metropolitním muzeu umění v New Yorku. O její líčení se postarala make-up artistka značky Lancôme Sheika Daley.

Od roku 1995 této společenské akci předsedá šéfredaktorka amerického Vogue Anna Wintour, který osobně vybírá hosty na guest list. Bez její pozvánky se na Met Gala prakticky není možné dostat. Kromě Lady Gaga a Harryho Stylese byli letos hlavními patrony tenistka Serena Williams a kreativní ředitel módního domu Gucci Alessandro Michele. Letošní téma Camp: Notes on Fashion vycházelo z esejí z roku 1964, jejichž autorkou je Susan Sontag. Výraz „camp“ definovala autorka jako sklon k teatrálnosti. Víc je zkrátka víc!

MAKE-UP ARTISTKA: Sheika Daley

Look Zenday byl inspirován pohádkovou Popelkou, která se před odchodem na bál, proměnila v krásnou princeznu. Celé líčení je sladěno s pastelově modrými šaty, které okouzlí každého prince. ,,Zaměřila jsem se na svěží a okouzlující pohádkový look, který je spojením jemnosti a modernosti,“ popisuje make-up artistka. Základem je krásně sjednocená pleť díky make-upu Teint Idole Ultra Wear, pastelově modré stíny a narůžovělé tváře. Vše podtrhuje dokonalý objem řas vytvořený díky řasence Monsieur Big.

Použité přípravky

Tvář: Lancôme Teint Idole Ultra Wear, Lancôme Long Time No Shine Translucent, Lancôme Blush Subtil 02 Rose Sable

Oči: Lancôme Hypnôse Eyeshadow Palette 400, Lancôme Artliner Noir, Lancôme Monsieur Big řasenka, Lancôme Brow Shaping Powdery Pencil 01 Natural Blonde

Rty: Lancôme L´Absolu Mademoiselle Shine 322

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zendaya se změnila v Popelku”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *