Rubriky

Zveme vás na setkání s nejkrásnějším mužem Evropy

Muž roku 2018 JIŘÍ KMONÍČEK (24) se během posledního únorového víkendu stal nejkrásnějším mužem Evropy a na světovém finále soutěže Mister International skončil na skvělém čtvrtém místě. Jsme rádi, že sympatický mladý strojař přijal pozvání do programu, který náš časopis připravil pro nadcházející veletrh kosmetiky v Letňanech. Abychom vás přilákali na tuto akci, která se koná tento týden v pátek 15. 3. 2019 ve 13 hodin, položili jsme mu několik otázek:

 

Loni jste se stal nejkrásnějším mužem ČR, letos dokonce nejkrásnějším mužem Evropy. Jak tato soutěž změnila váš život? Přinesla vám změnu profese, nebo stále pracujete jako strojař?

Vítězství v soutěži Muž roku 2018 přineslo do mého života hodně změn a po úspěchu v mezinárodní soutěži přicházejí další. Přesto stále pracuji jako strojař a předpokládám, že to tak bude i nadále, protože mě to baví. Budu se ale snažit dosáhnout dalších úspěchů i v oblasti showbusinessu.

Měl jste i předtím kladný vztah ke kosmetice, nebo jste se musel naučit více o svůj vzhled pečovat? Je vám to příjemné, nebo to berete jako nutnost?

Máte pravdu, před soutěží jsem se o kosmetiku moc nezajímal a o svůj vzhled pečuji v podstatě pořád stejně. Samozřejmě, v poslední době přicházím do styku s kosmetikou častěji a mám k ní kladný vztah. Není to pro mě žádná nutnost, je přece správné pečovat o sebe a dbát o svůj zevnějšek i vnitřní krásu.

Máte svého kadeřníka? Nebo navštěvujete nějaký barbershop? Máte nějaký oblíbený přípravek na vlasy nebo pleť?

Mám svou kadeřnici Moniku Milerovou, kterou navštěvuji dlouhá léta a jsem si pokaždé naprosto jistý, že se o můj účes perfektně postará. Mám také oblíbený přípravek na vlasy, ale rád zkouším nová tužidla pro zpevnění účesu.

Navštívil jste někdy předtím veletrh kosmetiky? Budete mít čas si ho prohlédnout, případně si něco koupit?

Celý život navštěvuji nejradši strojírenské veletrhy, toto je moje premiéra na veletrhu kosmetiky. Jsem zvědav, jaký to na mne udělá dojem. Samozřejmě si udělám čas na prohlídku a průzkum, co vše je možné si na veletrhu koupit.

Co vás čeká v nejbližší době? Dostal jste nějaké zajímavé nabídky? Budete působit v modelingu?

V nejbližší době mě čekají další natáčecí dny seriálu „Temný kraj“ a nějaké módní přehlídky na Moravě a v Praze. V modelingu budu dále působit a těším se na další příležitosti, které mě potkají.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zveme vás na setkání s nejkrásnějším mužem Evropy”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *