Rubriky

Dokonalé krytí na 24 hodin

YSL Beauté představuje nový přírůstek do rodiny All Hours, který pokračuje v jejím odkazu: krémový korektor na obličej a oči All Hours Precise Angles, který poskytuje dokonalé krytí, nestéká a hydratuje. Jedním tahem minimalizuje nedokonalosti očí a obličeje a zkrášluje texturu pleti. Zakrývá pouze ta místa, kde je to nezbytné – tmavé kruhy pod očima a zarudnutí. Díky 3D minerálním pigmentům jednoduše vyplňuje jemné linky a nerovnoměrnou strukturu pleti.

Známý pro své 24hodinové krytí, oblíbený pro svoji lehkost, žádaný pro výdrž pigmentu – make-up All Hours boří nové hranice technologií. Poskytuje přirozený matný vzhled s rozjasňujícím efektem a dodává pleti pocit lehkosti – make-up ALL HOURS je prostě jedinečný. Jeho složení obsahuje 77 procent pečujících složek a je obohaceno o kyselinu hyaluronovou. Díky schopnosti sjednocovat tón pleti a zároveň zachovávat její přirozený vzhled je tento make-up první volbou pro uživatele produktů značky YSL Beauté, kteří jsou stále v pohybu.

Nezatěžuje pleť. Je odolný – nezradí vás při sportu ani ve vodě. Zachovává si stejnou barvu po dobu až 24 hodin od prvního nanesení.

Výjimečný produkt si zaslouží stejně výjimečný aplikátor. Aplikátor YSL Precise Angles je navržen tak, aby se dostal do všech záhybů obličeje. Díky různým stranám lze špičku použít podle požadovaného vzhledu a účelu. Tenkou stranu mimořádně přesné špičky lze použít k jemnějšímu nanášení do koutků nebo zakrytí pouze drobných nedostatků. Širší strana umožňuje nanést více krytí, což je ideální pro konturování nebo nanášení větších vrstev na obličej.

Způsoby použití:

U příležitosti uvedení korektoru All Hours na trh vyvinula společnost YSL Beauté novou charakteristickou techniku nanášení ve tvaru písmene „Y“. Nanesení korektoru na obličej v tomto tvaru umožňuje zakrýt tmavé kruhy a nedokonalosti, jemně vytvarovat rysy obličeje a sjednotit pleť. Víceúčelový aplikátor spolu s novou technikou „Y“ umožní každému zvládnout všechno s lehkostí a přesností.

1) Abyste zakryli a zjemnili vějířkovité vrásky, nakreslete pod očima pomocí široké strany aplikátoru písmeno „Y“. Potom jej pomocí špičky aplikátoru rozetřete.

2) Ke konturování obličeje použijte světlejší odstín, který ho rozjasní a dodá mu rozměr. Tenkou stranou aplikátoru nakreslete linku od spodní části nosu ke koutku úst a širokou stranou nakreslete linku od konce lícní kosti, poté obě linky spojte. Takto vytvořené písmeno „Y“ rozetřete, abyste vytvořili konturovaný vzhled.

3) Sjednoťte svou pleť nanesením na celý obličej – použijte korektor místo make-upu a širokou stranou aplikátoru nakreslete písmeno „Y“ na tváře a od kořene nosu až nad obočí. Poté texturu rovnoměrně rozetřete.

12 barevných odstínů

První krok: skupina barev

L (světlá), M (střední), D (tmavá)

Druhý krok: podtón pleti

C (studený), N (neutrální), W (teplý)

Třetí krok: stupeň intenzity

Ve škále od 1 do 10

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dokonalé krytí na 24 hodin”

Napsat komentář