Rubriky

Esence euforie

Calvin Klein představuje My Euphoria, odvážnou eau de parfum, další pokračování pilíře vůní značky Euphoria. Vůně je inspirována intenzivním pocitem euforie a podněcuje smysly svou strhující kompozicí.

Tato nová květinově jantarová vůně s mnoha tvářemi je kouřová a zároveň sladká a zachycuje esenci radosti a euforie. Parfuméři Frank Voelkl a Nathalie Lorson vytvořili novou podobu klasických tónů původní vůně a upravili směs přesvědčivých ingrediencí, přičemž stále zdůrazňují hlavní tón orchideje ikonické pro Euphorii. Nová kompozice se otevírá šťavnatou esencí černého rybízu. V srdci je ženský akord orchideje Flambé v kontrastu s kouřovým černým sezamem pro sofistikovaný a vášnivý květinový střed. Základ doplňuje exkluzivní směs oudu, bambusu a santalového dřeva, která vytváří tajemný dřevitý aspekt vůně. Bohatá hřejivost těchto tónů spolu s tuberózou vytváří nezapomenutelnou vůni, která vyvolává pocity sebedůvěry a síly.

Nový flakon vůně má stejný ikonický tvar vůně Euphoria a je znovu představen s lesklým červeným neprůhledným lakem, který působí mladistvě a nečekaně. Odpovídající červený vnější obal poskytuje smyslný zážitek od prvního okamžiku. Působivé barevné kódy a aktualizované povrchové úpravy společně přinášejí odvážný obrat.

Novou vůni Calvin Klein My Euphoria seženete ve své oblíbené parfumerii.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Esence euforie”

Napsat komentář