Rubriky

Ikonická rtěnka ve 40 odstínech

V kosmetice existuje jen málo věcí tak nadčasových, jako je rtěnka. Uvedením rtěnky Rouge Pur Couture na trh v roce 1978 přepsal brand YSL Beauty historii rtěnek a vytvořil jedinečnou módní ikonu pro několik generací žen, které žijí podle svých představ. Letos vstupuje tato rtěnka do nové éry a přináší zbrusu novou verzi celosvětové ikony YSL. Rtěnka Rouge Pur Couture rozehrává svou novou saténovou hru díky novému složení, novému luxusnímu balení a nové pečlivě vybrané řadě odstínů.

Rtěnka s 80procentním vyhlazujícím účinkem s ceramidy, výtažky z tuberózy a opuncie z komunitních zahrad Ourika, to je až 16hodinová ochrana a pocit pohodlí. Nový luxusní obal ztělesňuje ducha značky YSL. Nová odborně vyvinutá řada odstínů určená pro všechny tóny pleti a životní postoje. Objevte novou kapitolu rtěnky Rouge Pur Couture.

Nová rtěnka Rouge Pur Couture se vydává na cestu intenzivních odstínů a rozehrává svou novou hru saténových barev. Příval čistých pigmentů pro tu nejodvážnější intenzitu barev, které dosáhnete jediným tahem. Smyslná krémová textura ladně přilne ke rtům a zanechá na nich saténový finiš, který není ničím jiným než výrazem dokonalého luxusu.

Ikonická rtěnka Rouge Pur Couture přeměněná tak, aby pozvedla luxusní líčení nové generace na novou úroveň, přináší vysoce pigmentované složení ve 40 výrazných odstínech Jednotlivé odstíny byly vytvořeny pod odborným dohledem expertů značky YSL Beauty exkluzivně pro každý odstín pleti i životní postoj a všechny se mohou pyšnit označením luxusní.

Nový „šatník“ odstínů, který sestavil kosmetický ředitel značky YSL Tom Pecheux, je obdobou módního umění a obsahuje všechny barevné tóny od těch nejsvětlejších po ty nejtmavší a od těch nejchladnějších po ty nejteplejší. Jako nezpochybnitelní vůdci se do centra pozornosti staví 4 ikonické odstíny, každý z jiné rodiny barev, které inspirují své nositelky k novým zážitkům v oblasti luxusního make-upu Rouge Muse Nu Muse Orange Muse a Pink Muse.

Obal je jednoduchý, ale přitom elegantní, klasický, a zároveň nadčasový. Extra dávka zlatavého lesku v kombinaci s výrazným černým uzávěrem a legendárním logem od Cassandra, které nyní nenuceně objímá rtěnku kolem dokola a není ničím jiným než výrazem dokonalého luxusu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ikonická rtěnka ve 40 odstínech”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *