Rubriky

Jak pečovat o odbarvené vlasy

Spousta žen někdy zatouží po oslnivé blond hřívě. Pokud ale blond není jejich přirozená barva, často se vydají cestou zesvětlení vlasů. Není to ale jednoduché, a navíc péče o zesvětlené blond vlasy je náročnější, než je tomu u ostatních odstínů. Pokud chcete, aby vaše odbarvené vlasy byly zdravé a krásné, stačí dodržovat několik jednoduchých pravidel, které pro vás připravili odborníci ze salonu Klier.

Základem je používání speciální vlasové kosmetiky pro zesvětlené vlasy. Ta pečuje jak o odstín, tak i o zdraví vlasu, který vyživí a hydratuje. Náš tip je řada Kérastase Blond Absolu.

Častá potíž, která trápí majitelky odbarvených vlasů, jsou nevzhledné nažloutlé odstíny. Pro udržení studeného blond odstínu používejte speciální šampon, který umí nežádoucí žluté odstíny zneutralizovat a studený odstín podpoří. Vyzkoušejte třeba šampon Kérastase Blond Absolu Bain.

Po umytí vždy použijte kondicionér. Pro blond vlasy doporučujeme posilující kondicionér Kérastase Blond Absolu.

Zesvětlené vlasy si říkají o pořádnou dávku výživy. Díky odbarvování jsou často suché a mají roztřepené konečky. Jednou týdně si dopřejte zábal na 10 až 15 minut. Náš tip je hloubkově regenerační maska pro blond vlasy Kérastase Blond Absolu Masque. Vlasy krásně obnoví a hydratuje.

Rozhodně se vyhněte odbarvování svépomocí. Nejenže barevný výsledek nebude nikdy takový jako na krabičce barvy, ale vlasy si můžete navíc nenávratně poškodit a nepříjemně podráždit i pokožku hlavy. Rozhodně je lepší navštívit odborníka, který dokáže poradit s výběrem odstínu a používá i šetrnější přípravky. V salonech Klier můžete využít i odbornou konzultaci zdarma.

Vyhněte se česání ještě mokrých vlasů. Pokud je to opravdu nezbytné, vždy je rozčesávejte postupně od konečků ke kořínkům.

Obraťte se s důvěrou na zkušené a vyškolené odborníky ze salonů Klier. K vašim službám jsou k dispozici 7 dní v týdnu a nemusíte se předem ani objednávat! Salony Klier nabízejí moderní kadeřnické služby, profesionální produkty a příjemné ceny. Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na www.klier.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jak pečovat o odbarvené vlasy”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *