Rubriky

Make-up pro přirozené matné krytí

V roce 1997 Lancôme poprvé uvedl make-up Teint Idole k dosažení dokonalé pleti. Od té doby získala značka proslulost díky špičkové technologii a je synonymem pro dlouhotrvající přirozeně matný povrch, který poskytuje maximální pohodlí, trvalé krytí a hydrataci. Make-up Teint Idole Ultra Wear zdokonalený tak, aby naplňoval nejnáročnější představy žen o dokonalé pleti, se stal globální ikonou. Spojenec, prostředek sebevyjádření a síly; zůstává nejprodávanějším make-upem značky Lancôme , a rok co rok dosahuje vynikajících osvědčených výsledků.

V návaznosti na 26 let vědeckých výzkumů po uvedení prvního make-upu Teint Idole byl vyvinut vylepšený Teint Idole Ultra Wear, který je patentován do roku 2033. Patent je podložen 14 spotřebitelskými testy a 11 lety vývoje. Dnes tento pozoruhodný příběh pokračuje a Lancôme posouvá hranice novým a zdokonaleným patentovaným složením make-upu Teint Idole Ultra Wear, které překonává všechna očekávání a jeho cílem je pomoci každému najít svůj vlastní dokonale vyhovující produkt.

Přichází nová éra v technologii make-upu. Nový Teint Idole Ultra Wear posouvá trvanlivost na další úroveň jako nejtenčí a nejprodyšnější základ v naší nejobsáhlejší řadě odstínů. Odolává nástrahám každodenního života a slouží jako partner na celý život: nový Teint Idole Ultra Wear je make-up, který si zasloužíte. S novým make-upem se blýskne vaše osobnost, nikoli vaše přirozeně matné krytí.

Připravte se na to, že pozvednete trvanlivost svého make-upu do nových výšin a ponecháte svobodu své pokožce. Nový Teint Idole Wear Ultra vychází z první verze Teint Idole Ultra Wear a poskytuje 24hodinové nezjistitelné krytí díky našemu dosud nejtenčímu a nejprodyšnějšímu složení. Připravte se na novou úroveň make-upu s celodenním komfortem, lehkostí a trvanlivostí.

Díky pokročilé technologii Airwear™ je make-up Teint Idole Ultra Wear natolik lehký, že ho ani necítíte. Je lehký jako vzduch, je prodyšný a zároveň zajišťuje dokonalé, přirozeně matné krytí po dobu 24 hodin.

Zdokonalený make-up Teint Idole Ultra Wear je obohacen o 81% pečující sérum, ochranný faktor Urban Shield a SPF 35. Nové složení funguje lépe než kdykoli předtím, je odolné vůči potu a obsahuje kyselinu hyaluronovou, moringu, vitamin E a pre-probiotika pro dlouhodobou hydrataci, ochranu proti městskému znečištění a ochranu kožní bariéry.

Zdokonalený make-up Teint Idole Ultra Wear

Make-up Teint Idole Ultra Wear je dokonalejší než kdykoli předtím, a jako takový zajišťuje dokonalé a komplexní ošetření pleti, které řeší všechny potřeby a problémy: díky schopnosti zakrýt kožní nedokonalosti, skvrny, stopy po akné, zarudnutí atd. Plnohodnotné řešení pro vaši pleť odolávající nástrahám každodenního života, dosahuje přirozeného krytí bez viditelných nánosů; zajišťuje dokonalý matový povrch; ultra-svěží pocit díky lehkému a vysoce pohodlnému složení, který nikdy nevysušuje a neucpává póry.

Výrobek byl testován v reálném životě a za extrémních podmínek, nové nekompromisní složení je na základě výsledků sedmidenního testu odolné vůči otěru a působení mastnoty, odolné proti vlhkosti na základě Hammanova testu u 30 žen a odolné proti potu ve zkoušce realizované v sauně u 33 žen. Make-up Teint Idole Ultra Wear byl dále testován při sportovní činnosti u 196 žen, a při tomto testu vykázal odolnost vůči všem nástrahám každodenního života a díky odolnosti vůči potu, teplu a vlhkosti vám poskytne maximální sebedůvěru. Zdokonalený make-up má schopnost přizpůsobit se všem potřebám pleti, od pleti náchylné k akné až po mastnou, citlivou či suchou pleť, absorbuje a zmatňuje kožní maz a uzavírá póry, a přitom zůstává mimořádně tenký a svěží.

Znovuobjevená škála odstínů

Zdokonalené high-tech složení odpovídá naší nejlepší škále odstínů ve své třídě, která poskytuje lepší přesnost, zejména u sytých a středních odstínů. Dejte sbohem slepým pokusům, popelavému vzhledu a šedým podtónům: nyní je pro vás k dispozici nový Teint Idole Ultra Wear s 50 odstíny (50 odstínů pouze na Lancome.cz), které byly vyvinuty díky pokročilým znalostem v oblasti pigmentů a na základě multikulturní kosmetické studie zahrnující 3 000 žen v 7 různých zemích na 4 kontinentech.

  • Pro syté odstíny: díky ultramarínovému pigmentu zůstává barevný tón čistý a sytý, nikdy ne popelavý.
  • Pro olivové tóny pleti: nový oxidově zelený pigment není ani příliš žlutý, ani příliš oranžový.

Osvoboďte svou pleť, bez ohledu na její odstín: Využijte službu Shade Finder od společnosti Lancôme, která je k dispozici v obchodech i online. Pomocí pokročilého algoritmu založeného na více než 22 000 databázích shodných odstínů z 30 zemí můžete získat přesnou analýzu, která vám umožní najít dokonalou shodu během několika minut.

Ještě dokonalejší lahvička

Na počest lehkého a nerozpoznatelného make-upu Teint Idole Ultra Wear a závazků značky Lancôme k větší udržitelnosti se patentované složení dodává v elegantní 100% recyklovatelné lahvičce, která je z 25 % vyrobena z recyklovaného skla.

Posuňte přirozený matující make-up do nových výšin

Nová kampaň oslavuje sílu a účinek nového make-upu Teint Idole Ultra Wear. Je na čase se blýsknout! To ale neznamená, že se musí blýskat i vaše pleť na úkor přirozeného matu. Připojte se k dívkám, jakou jsou Zendaya, Lily a Lupita, a chopte se pevně kontroly nad svým dlouhotrvajícím make-upem. V nové kampani oslavujeme náš nejpokročilejší dlouhotrvající make-up, který vám díky nerozpoznatelnému krytí poskytne svobodu na 24 hodin bez ohledu na typ, tón a potřeby vaší pleti – nyní dokonce s ještě přesnějšími odstíny pro každého. Posuňte svůj dlouhotrvající make-up do nových výšin. Máte vše znovu pod kontrolou. S novým make-upem Teint Idole Ultra Wear získáváte schopnost dokonale prožít svou přirozenou krásu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Make-up pro přirozené matné krytí”

Napsat komentář