Rubriky

Make-up s lehkým finišem

POWER FABRIC, řada vysoce krycího líčení Giorgio Armani s dlouhotrvajícím efektem, se rozšiřuje o make-up POWER FABRIC+, jehož nové složení nabízí ještě delší krytí a pohodlnější výsledek. Vysoká koncentrace čistých pigmentů v make-upu zajišťuje jeho dokonalé krytí. Jeho olejovo-pudrová technologie přináší 24hodinovou výdrž, zatímco technologie Micro Fil™ zajišťuje pohodlí a pocit maximální lehkosti.

POWER FABRIC nabízí produkty s vysokým krytím, na které se ženy mohou spolehnout, a umožňuje jim tak odhalit jejich vrozené charisma s vědomím, že na své líčení už nemusí během dne myslet. Tato řada líčení je snadným zachycením charismatické elegance značky Giorgio Armani. „Power Fabric je dlouhotrvající make-up s porcelánovým efektem, který se zrodil v zákulisí. Byl vyvinut na míru náročným požadavkům mistra Armani. Přirozeně vyhlížející bezchybná pleť, která je vždy součástí DNA značky Armani, v dlouhotrvajícím složení, které svým nositelům zvyšuje sebevědomí,“ říká Linda Cantello, mezinárodní make-up artistka značky Giorgio Armani.

Vylepšené složení:

POWER FABRIC FOUNDATION má nové složení s intenzivnějšími účinky, pokud jde o vysoké krytí a pohodlí, což jsou vlastnosti, které se nyní spojují s 24hodinovou výdrží. Díky vysoké koncentraci čistých pigmentů přináší tento make-up bezchybné krytí a dokonalý vzhled pleti. Technologie Micro fil ™ inspirovaná textilním know-how značky Armani, představuje jedinečný proces rovnoměrného proplétání čistých pigmentů s průsvitnou bází, díky němuž je dosaženo nejlepšího barevného efektu s optimalizovaným množstvím pigmentu. Technologie Micro fil™ vytváří na pleti mimořádně jemný a lehký pocit a umožňuje odhalit její zářivý vzhled.

Tento výsledný efekt přináší pocit pohodlí, díky němuž make-up nepůsobí jako maska. Technologie složení přináší transformační tekutopudrovou texturu s výdrží až 24 hodin, navíc je odolná proti otěru (dokonce i při nošení roušky), je odolná proti vodě, potu i teplu. Nové složení make-upu je navíc obohaceno o ochranu SPF 20 PA++, která chrání pleť před UVA a UVB zářením. Spolu s novým složením se nyní rozšiřuje i škála odstínů POWER FABRIC+, takže kompletní kolekce čítá 37 odstínů. A v rámci barevného spektra make-upu byly odstíny dále zdokonaleny tak, aby byly ještě víc přizpůsobeny na míru jedinečnosti každého tónu pleti.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Make-up s lehkým finišem”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *