Rubriky

Najděte tu pravou řasenku

Neexistuje jedna, která by byla dokonalá pro všechny. Proto možná doporučení kamarádek nebo influencerů u řasenek tak úplně nefungují. Zásadní je podívat se na podobu svých řas a podle toho vybrat řasenku, která svým složením a kartáčkem zajistí efekt, po kterém toužíte. Ať už je to délka, objem, nebo černočerná barva, v sortimentu ALCINA tu pravou řasenku najdete.

Aby fungovala podle očekávání, je důležitá správná technika nanášení. Jak na to, radí Veronika Sládková, kosmetička a školitelka ALCINA Academy. „Aplikátor řasenky z tuby vytahujte krouživým pohybem. Rozhodně s ním nepumpujte, tím byste dovnitř akorát nahnali vzduch a řasenka by rychleji vyschla. Přebytečnou barvu na ploše i špičce řasenky otřete o okraj tuby, protože přílišné množství by mohlo řasy slepit,“ doporučuje.

Pokud jde o samotnou aplikaci, každá řasenka má při nanášení svá specifika. „U prodlužujících řasenek (jako je ALCINA Amazing Lash Mascara nebo Wimpernlänge2) je třeba kartáček vést pomalu a rovným tahem směrem vzhůru. Dívejte se přitom dolů, aby se snáze docílilo nalíčení od kořínků ke konečkům. Když řasy protáhnete řasenkou a pomalu mrknete, efekt prodloužení se zvýší.

Jestliže chcete dosáhnout opravdu velkého objemu, nebo dokonce efektu umělých řas, zvolte např. zahušťující řasenku ALCINA Wonder Volume Mascara. U té je třeba pracovat rychle, ideálně cik-cak pohyby zprava doleva směrem ke konečkům řas. Pro přirozený výsledek naneste řasenku (například ALCINA Natural Look Mascara) lehkou rukou pomalými, táhlými pohyby. A co s těmi nejkratšími řasami v koutcích oka? Na ty skvěle fungují drobné štětinky na špičce aplikátoru (má je třeba ALCINA Hyaluron Lift-up Mascara).“

Tipy na řasenky ze sortimentu ALCINA:

Wonder Volume Mascara

Pokud toužíte po maximálním zvýraznění, hustotě a objemu, je tu Wonder Volume Mascara. Díky mikrokartáčku dokonale nabarví a vytvaruje i krátké a jemné řasy a každou jednotlivou řasu obalí temně černou barvou pro svůdný a nepřehlédnutelný efekt.

Amazing Lash Mascara

Superschopností řasenky Amazing Lash Mascara je perfektní prodloužení a oddělení řas. Plastový kartáček s tenkým hrotem k tomu řasy nadzdvihne a dodá jim dokonalý tvar, a to i těm jemným a krátkým.

Natural Look Mascara

Řasenka Natural Look Mascara řasám zajistí přirozený objem a zvýraznění, které decentně zintenzivní váš pohled. Speciální kartáček řasy od kořínků ke konečkům důkladně oddělí a natočí pro plnější efekt.

Hyaluron Lift-up Mascara

Řasenka díky inovativnímu kartáčku precizně natočí a zvýrazní nejen dlouhé řasy, ale i ty kratší a jemné. Už po jedné aplikaci je patrný silný vějířovitý efekt a okouzlující objem. Obsažená kyselina hyaluronová řasy vyhlazuje a vyživuje.

Wimpernlänge2 – Řasenka pro dlouhé řasy2

S ní budou vaše řasy ohromovat senzačním natočením, dokonalým oddělením a maximální délkou „na druhou“. Vysoce pigmentovaná receptura vytvoří okamžitý efekt dokonale nabarvených řas, a přitom se nerozmazává, nedrolí ani řasy neslepuje. Inteligentní a měkký kartáček zajišťuje snadné a příjemné nanášení.

Produkty jsou dostupné v salonech spolupracujících se značkou ALCINA.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Najděte tu pravou řasenku”

Napsat komentář