Rubriky

Nejpokrokovější modely chytrých hodinek

Globální značka Amazfit specializující se na moderní doplňky a chytré pomocníky, kteří pomáhají se zdravým životním stylem, představuje na veletrhu IFA 2022 čtvrtou řadu GTR a GTS série. Hodinky využívají nejpokrokovější GPS technologie umožňující nejpřesnější zaměření lokace, analýzu sportu a disponují velkým HD AMOLED displejem. Všechny funkce jsou zabalené ve stylovém designu.

AMAZFIT GTR 4 A GTS 4

Ještě lepší sportovní a zdravotní funkce. To jsou, spolu s nepřekonatelným designem, přední atributy nové řady chytrých hodinek GTS 4 a GTR 4. Modely inspirují a pomáhají s udržením zdravého životního stylu.

Pokročilé sportovní funkce

Hodinky dokážou analyzovat váš výkon při více než 150 sportovních aktivitách. Díky novému vylepšení navíc automaticky rozpoznají osm sportovních módů, včetně žhavé novinky, Golf swingu. Amazfit se navíc nově spojil s adidas Runtastic, což pro uživatele znamená jediné: kromě synchronizace do aplikace Strava nyní mohou svá běžecká data přidávat i do adidas Running.

Oba modely jsou skvělými pomocníky i při silovém tréninku. Rozpoznají 15 silových cvičení (při následující aktualizaci se toto číslo zvýší až na 25), umí počítat opakování cviků, sety i čas odpočinku. Dalším skvělým benefitem je možnost vytvořit personalizované šablony pro intervalový trénink, a to přímo na displeji hodinek.

Špičková navigace

Modely GTS 4 a GTR 4 se pyšní nejpokročilejší technologií navigace, díky níž dokážou zaměřit lokaci s vysokou přesností i v těch nejkomplexnějších podmínkách. Technologie je podporována pěti satelity a uživatelé mohou zachytit svůj pohyb v reálném čase. Další skvělou novinkou je i možnost importu trasy ze Zepp App, i tato funkce probíhá v reálném čase a přímo na hodinkách.

Vylepšené měření zdraví

Chytří pomocníci slouží i k velmi dobrému monitorování zdraví a životního stylu. Díky novému BioTracker™ 4.0 PPG optickému senzoru dokážou nasbírat až o 33 % více dat než předchozí generace. Velkého pokroku se dočkalo i měření srdečního tepu, saturace kyslíku v krvi nebo úrovně stresu. Tyto hodnoty, spolu s monitorováním dechu, je možné zjistit již během 45 vteřin, a to jediným dotykem.

Novinky na trhu umí samozřejmě monitorovat a analyzovat i spánek. Uživatelé mohou využít možnosti vytvořit si spánkový rozvrh podle svých potřeb a zvyklostí. Těžit z toho mohou i ti, kteří pracují na nočních směnách, jelikož hodinky dokážou rozpoznat všechny fáze spánku i během dne.

Výkonná baterie

Značka Amazfit si dává záležet na tom, aby všechna zařízení měla velmi výkonné baterie. Proto model GTR 4 vydrží až dva týdny na jedno nabití při běžném používání, GTS 4 až jeden týden. Zároveň disponují hlasovým asistentem Alexa, díky kterému lze hodinky ovládat i hlasem, a možností přehrávat hudbu samostatně bez telefonu.

Stylový design

Čtvrtá generace hodinek GTS a GTR je k dostání v několika barevných paletách, v nichž se snoubí styl, dokonalá textura a perfektní design. Modely řady GTR 4 jsou perfektní jak pro volný čas, tak i pro pracovní schůzky. Oslňují barvami Superspeed Black, Vintage Brown Leather a Racetrack Grey.

Hodinky řady GTS 4 se pyšní perfektním displejem, který je vždy zapnutý a viditelný za všech světelných podmínek, a tenkým tělem se všemi nejlepšími vychytávkami. K dostání je v barevných variantách Black, Misty White, Autumn Brown a Rosebud Pink.

Aktualizovaný Zepp OS 2.0

Vylepšení se dočkal i operační systém Zepp. Je velmi uživatelsky přívětivý a existuje ve dvou rozvrženích a barevných schématech. Každý si tedy může vybrat to, co mu pro ovládání přístroje vyhovuje nejlépe.

Amazfit GTS 4 mini – velké věci v malém přístroji

Hodinky, které jsou ultra lehké, a přitom obsahují velké množství vychytávek. To je model GTS 4 mini. Disponuje 24hodinovým monitoringem zdravotních funkcí, více než 120 sportovními módy a velkým 1.65″ HD barevným displejem s vysokým rozlišením 336 x 384 pixelů.

Ač jsou malé do velikosti, pyšní se baterií s obrovskou výdrží a kapacitou 270 mAh, díky níž fungují na jedno nabití až 15 dní za běžného provozu a až 45 dní za omezeného používání. K dostání jsou v barevných variantách Midnight Black, Flamingo Pink, Mint Blue a Moonlight White.

Nové modely byly představeny globálně 1. září a u nás budou v prodeji koncem září.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nejpokrokovější modely chytrých hodinek”

Napsat komentář