Rubriky

Osvěžující kaviárová mlha

Vstupte do světa kaviárového luxusu s nejnovější letní limitovanou edicí od La Prairie. Švýcarská značka luxusní pečující kosmetiky představuje svoji první pleťovou mlhu ve spreji obohacenou o kaviárový výtažek, která pleť osvěží, vyhladí a dodá jí energii na celý den, kamkoliv vás vaše cesty zavedou. Skin Caviar The Mist ztělesňuje esenci svěžího letního vánku a stane se vaším nepostradatelným společníkem na cestách.

Novinka Skin Caviar The Mist využívá jedinečných benefitů výtažků z vysoce kvalitního švýcarského kaviáru. Obsahuje unikátní složky kaviárovou hydro-essenci a kaviárové mikro-živiny, díky kterým vám zajistí mimořádně osvěžující zážitek péče o pleť jako žádný jiný přípravek. Je vyvinuta na bázi inovativních mikro-olejových kapiček ve vodním základě – díky tomu na pleti působí lehce a hydratačně, ale zároveň uvnitř pleti uzamyká vlhkost a chrání ji tak před transepidermálními ztrátami vody.

Kaviárová hydro-essence (kaviárová voda) je bohatá na proteiny, které pomáhají obnovovat strukturu pokožky. Suché pleti dodává potřebnou hydrataci. Kaviárové mikro-živiny představují výjimečně bohatý koktejl více než 300 různých přírodních živin, včetně molekul nabitých energií, které jsou známé pro svoji schopnost podporovat klíčové energetické dráhy pleťových buněk.

Tyto dvě životabudicí složky jsou smíseny pomocí jedinečné nanoemulzní technologie, jež zvyšuje účinnost hydratačních vlastností. Díky tomu pleť zanechává svěží, revitalizovanou a vyhlazenou.

Kobaltově modrý společník na cesty

Design lahvičky Skin Caviar The Mist je technicky promyšlený a zároveň krásný na pohled. Je vyrobena z recyklovatelného skla s kobaltově modrým zbarvením, charakteristickým pro kolekci Skin Caviar. Lahvička je lehká a snadno přenosná. Uložená na dně kabelky, kufru nebo cestovní tašky vám bude kdykoliv po ruce pro rychlé osvěžení pleti s extra porcí vyživujícího kaviárového extraktu.

Kaviár – vždy připraven

Přípravek Skin Caviar The Mist s konzistencí ultra jemné emulze je navržen tak, aby jej bylo možné snadno začlenit do každodenní rutiny péče o pleť, kterou okamžitě osvěží, vyhladí a revitalizuje kdykoli a kdekoli.

Je to mnohem více než obyčejná osvěžující pleťová mlha – tato inovativní novinka vám dokáže zajistit naprostý základ pleťové péče při jakékoliv příležitosti. Ať už chcete ráno připravit svoji pleť na horký letní den nebo osvěžit svůj make-up kdykoliv během dne a získat tak zářivější vzhled, Skin Caviar The Mist je volbou, se kterou nikdy nešlápnete vedle. Jednoduše jej nastříkejte přímo na obličej se zavřenýma očima a opakujte tak často během dne, jak budete chtít.

Chcete perfektní letní duo? Zkombinujte Skin Caviar The Mist s ochranným krémem Swiss UV Protection Veil SPF 50, který nanesete na pleť před odchodem ven. Oba produkty můžete během dne aplikovat opakovaně, zajistíte tak nepřetržitou ochranu a svěží vzhled pleti.

Zakoupíte v síti FAnn parfumerií

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Osvěžující kaviárová mlha”

Napsat komentář