Rubriky

Pánská vůně s koženým nádechem

Společnost Calvin Klein Fragrances představuje Calvin Klein Defy Eau de Parfum jako další přírůstek do svého portfolia pánských vůní. Navazuje na uvedení toaletní vody Calvin Klein Defy a je oslavou a rozšířením cesty vzdoru.

Calvin Klein Defy Eau de Parfum i nadále vzdoruje očekáváním a přináší novou intenzivní vůni – svůdný kožený nádech v kontrastu se vzrušující svěžestí. Ačkoli zahrnuje stejný dřevitý podtext jako původní Eau de Toilette, Eau de Parfum se představuje s nečekaným hřejivějším a temnějším nádechem. Vůně se otevírá přívalem citrusových tónů, které zvýrazňuje mandarinkový olej. V základu se vyjímá návykové aroma kůže, které přidává moderní maskulinitu a vytváří mimořádný kontrast s drsným a zemitým vetiverovým olejem.  80,6 % ingrediencí pochází z přírodních zdrojů.

Nové prémiové balení, umístěné v luxusním flakonu, vzdává hold ikonickému desigu značky Calvin Klein. Flakon je spojením protikladných sil, které vyzdvihují dvě stránky každého muže – zranitelnost a odvahu – symbolizované křivkami flakonu s kontrastujícími ostrými a zaoblenými rohy. Sklo, ze kterého je flakon vyroben, je zbarveno do intenzivního tmavě modrého přechodu připomínajícího okamžik soumraku na vizuálech kampaně. Flakon korunuje matně modrý uzávěr  inspirovaný džínami Calvin Klein.

V pokračování kampaně představuje oceňovaný herec Richard Madden v sérii momentek, v nichž je zranitelný, reflektuje sám sebe a překonává překážky, což je symbolická metafora osobního vzdoru a odvahy riskovat. Doprovodný vizuál, na němž je zachycen za soumraku, vyjadřuje silnou podstatu kampaně. Je oblečen do ikonických džínů Calvin Klein a nadčasového bílého trička a jeho rebelský pohled sebevědomě a odhodlaně upřen do kamery. V dálce se rozostřuje motiv městské krajiny. Impozantní tmavě modrá obloha kopíruje gradientní barvy flakonu vůně.

Nová vůně Calvin Klein Defy je k dispozici od 1. 8. 2023.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pánská vůně s koženým nádechem”

Napsat komentář