Rubriky

Pohodlíčko na měkké osušce

Plánujete strávit letní dny u vody? Ať už to bude u moře, u rybníku nebo u bazénu, tak si nezapomeňte s sebou vzít příjemně měkkou, dobře savou a hlavně dostatečně velkou plážovou osušku. S tou od značky Goldea se stanete u vody nerozlučné kamarádky.

Kvalitní plážová osuška nesmí u letních vodních radovánek nikdy chybět. Osuška Goldea vám dokáže zaručeně zpříjemnit chvíle odpočinku. Je příjemná na dotek, dobře absorbuje vlhkost a je v dostatečné velikosti, aby mohla mít multifunkční využití. U vody vám nemusí sloužit jen k osušení, může vám nahradit opalovací deku, zpříjemnit ležení na plastovém lehátku a v případě potřeby poslouží i jako plážový oděv, když si ji ovinete kolem těla.

Všechny tyto nároky splňují plážové osušky české značky Goldea, které jsou vyrobeny z kvalitní, dobře savé česané 100% bavlny v úpravě froté, s vysokou gramáží 400 g/ m2. Goldea je na e-shopu nabízí ve třech velkých rozměrech, a to na šířku 90 cm, na délku 160 až 180 cm. Jsou doplněné praktickým poutkem na zavěšení. Vybírat můžete z pestrých barev a vzorů.

K dostání na goldea.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pohodlíčko na měkké osušce”

Napsat komentář