Rubriky

Pomocníci na formování postavy

Česká značka Ladylab se zaměřuje na doplňky stravy ušité na míru ženskému tělu. A protože s příchodem nového roku přichází i předsevzetí ke cvičení, má pro vás Ladylab připravené pomocníky, kteří vám pomohou dosáhnout vašich cílů efektivněji. A nezapomeňte, že začít s pohybem a změnit stravovací návky se dá kdykoliv, kdy se proto rozhodnete a nemusí to být zrovna v lednu.

CARNITIN – umožňuje získávání energie z již uložených tukových zásob, čímž pozitivně ovlivňuje metabolismus tuků a jejich následné odbourávání. Carnitin je lipotropní látkou, která významně napomáhá tělu využít tuky jako energetický substrát a tím výrazně podporuje redukci tukové tkáně. Navíc účinně bojuje s únavou a oslabenou imunitou. Tobolka před tréninkem tě „nakopne“ k lepšímu výkonu a pomůže ti dostat ze sebe maximum. Zároveň funguje jako prevence proti svalovému zranění, snižuje hladinu LDL cholesterolu a redukuje stres vzniklý v důsledku fyzické zátěže. Společně se spalovačem tuků FAT KILLEREM tvoří nejlepší dvojku v cestě za štíhlou linií.

 

ACAI BOOST – je silný extrakt z plodů jihoamerické palmy Acai doplněný o L-Carnitine a další účinné látky. Pomáhá zbavit se tukových zásob a díky vysoké hladině antioxidantu posiluje organismus vůči stresu a podporuje celkově zdraví. Navíc je vhodný pro všechny, kdo jsou přecitlivělí na kofein. Acai je tropická palma, jejíž zdravotní účinky jsou podloženy mnoha klinickými studiemi. Obsahuje také značné množství nenasycených mastných kyselin, které naše tělo i mozek pomáhají udržovat v dobré kondici. Se správně zvolenou stravou a pohybem Acai efektivně přispívá k redukci hmotnosti.

Přípravky nejsou vhodné pro mladistvé do 18 let a těhotné a kojící ženy.

Prodej: www.ladylab.cz

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pomocníci na formování postavy”

Napsat komentář