Rubriky

Pro kapitána voňavých moří

Přichází nejnovější přírůstek do kolekce vyzývavě koketního trojlístku Jeana Paula Gaultiera: Le Male Elixir. Představte si rozbouřené moře. Loď v nesnázích. Na palubě armáda sexy námořníků. A mezi nimi potetovaná silueta jejich vůdce. Kapitán slaných moří, s opálenou pletí, jehož totožnost zůstávala až dosud neznámá. Nový muž se jmenuje Raphael Diogo, brazilský model s ohnivým pohledem.

Z jeho hrudníku se rozprostírá intenzivní vůně, která vyzařuje sex-appeal, na němž vznikne snadno závislost. Kdo se odváží dotknout jeho měděně zbarvené pleti, má pocit, jako by se dotýkal slunce. Jeho kouzlu neodolá nikdo, ať už na souši nebo na moři. Plný mužnosti se prochází v námořnické košili jantarové barvy a nestydí se odhalit svou vypracovanou svalnatou postavu, na které se odrážejí poslední paprsky slunce

Z jeho žhavé pokožky se uvolňuje dřevitá aromatická jantarová vůně. Mučivá intenzita, vycházející ze svěžesti lahodně štiplavé máty a jemných fazolí Tonka. Její vůně rozpaluje smysly, delikátně rozvíjené živým dialogem mezi smyslnými akcenty levandule a sladkým vanilkovým benzoinem.

Juice vůně, svobodný jako širé moře, rozvoní pokožku. Nic neunikne této teplé a živočišné vůni.

Le Male Elixir: elixír rozkoše, smyslná závislost.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pro kapitána voňavých moří”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *