Rubriky

Pro lepší intimní život

Plzeňská značka Cannor, známá především jako výrobce přírodní konopné kosmetiky, rozšiřuje své portfolio o další doplněk stravy, tentokrát pro muže. Unikátní pilulkou je Tribargin plus, přípravek pro lepší sex. Tribargin plus je určen pro muže všech věkových kategorií, dlouhodobě zkvalitňuje intimní život obou partnerů.

Tribargin plus obsahuje 3 skupiny bylin a aminokyselin: silně prokrvující, zvyšující plodnost a libido a byliny pro fyzickou výdrž těla. Tribargin plus tak splňuje hned několik důležitých funkcí: napomáhá pevné, zdravé erekci, zintenzivnění prožitků při souloži i prodloužení samotného aktu.

Ideální pro muže 40+ s nedostatečnou erekcí, nízkým libidem, vhodný je i ke zvýšení plodnosti a větší výdrži při milostných hrátkách.

Název Tribargin je složenina názvů dvou aktivních látek, na kterých Tribargin plus staví: tribulus terrestris (kotvičník) a L-arginin. L-arginin je aminokyselina, která napomáhá prokrvení organismu. Kotvičník je oblíbenou bylinou mezi muži – má vliv na hormonální aktivitu, pohlavní systém a podporuje normální funkce močového a reprodukčního systému.

Tribargin plus, 100% přírodní doplněk stravy, je k dostání na www.tribargin.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pro lepší intimní život”

Napsat komentář