Rubriky

Pro zralou, náročnou a unavenou pleť

Řekněte sbohem unavené, bledé a zašedlé pokožce a nabídněte jí péči, která ji rozzáří. Duo produktů z novinkové řady Rosé Effekt je určeno náročné a zralé pleti. Pomocí hybridní technologie kombinující pečující složky s barevnými pigmenty jí dodává zdravý, narůžovělý a svěží vzhled.

Rosé Effekt Denní krém (50 ml)

Navraťte své tváři jas s Rosé Effekt Denním krémem se zapouzdřenými, pleti přizpůsobenými pigmenty, které propůjčují zralé a náročné pokožce narůžovělý a svěží tón. Obsažený černý oves zajišťuje hloubkovou hydrataci, zklidňuje a regeneruje, a navíc pomáhá snižovat transepidermální ztrátu vody. Bílý čaj posiluje kožní bariéru, přispívá k ochraně proti stárnutí a zajišťuje pleti lesk. Po nanesení působí pokožka okamžitě vyhlazeným dojmem a získává rovnoměrnější strukturu.

Rosé Effekt Oční krém (15 ml)

Nechte své oči zazářit! Rosé Effekt Oční krém vyniká krycím efektem a pomocí rozjasňujících barevných pigmentů účinně zakrývá kruhy pod očima a dodává očnímu okolí odpočatý a svěží vzhled. Obsažený černý oves vylepšuje hydrataci pokožky a zabraňuje transepidermální ztrátě vody. Bílý čaj posiluje kožní bariéru a chrání před stárnutím pleti. Výsledkem je opticky vyhlazené a pěstěné oční okolí a rozzářený pohled.

Produkty jsou dostupné v salonech spolupracujících se značkou ALCINA od března 2024.

Foto: ALCINA

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pro zralou, náročnou a unavenou pleť”

Napsat komentář