Rubriky

Řasenka, která dodá sebevědomí

Představujeme voděodolnou řasenku LASH CLASH pro extrémní objem, který vydrží po celý den. Nyní můžete žít naplno bez omezení. Žijte, pracujte, poťte se, hýbejte se. Tančete, dokud můžete, i přesto vydrží. Připravte se na neskutečný objem svých řas, který odolá čemukoli vodě, horku i potu. Buďte neodolatelně šik s maximálním objemem řas, který vám dodá notnou dávku sebevědomí. Získejte objem. A jděte, kam se vám zlíbí. Udělejte dojem díky voděodolné řasence LASH CLASH.

Získejte objem

Řasenka dodává řasám objem, zanechává je dokonale husté, je voděodolná a vydrží po celý den. Získáte až o 200 procent větší objem. Řasenku můžete vrstvit a získat až o 400 procent větší objem.

Novou dimenzi opojné posedlosti černou barvou nastoluje intenzivní overnoir od YSL BEAUTY. Posouvá hranice intenzity do nebeských výšin. Díky neskonale černé barvě vaše řasy získají na objemu aváš pohled na pronikavosti.

Dokonalé řasy bez kompromisů

Žádné rozmazávání, odlupování nebo vysušování. Jen řasy, které vydrží dlouho bezchybné. Nová voděodolná řasenka LASH CLASH vydrží cokoli, zároveň se ale snadno odličuje.

Nanášení: Voděodolnou řasenku LASH CLASH naneste na řasy klikatým „cik cak“ pohybem od kořínků ke konečkům. Zvětšíte tak objem řas a zároveň je oddělíte. Špičkou kartáčku aplikujte řasenku na jednotlivé řasy ve vnějších koutcích. Vrací se největší kartáček od YSL Beauty s patentovaným dvojitým kónickým tvarem. Kartáček o délce 10,5 mm s 260 ergonomickými vlákny a 4 drážkami okamžitě zachytí každou řasu od vnitřního po vnější koutek, obarví ji a dodá jí bezkonkurenční objem.

Odličování: Navlhčete vatový tamponek dvoufázovým odličovačem pro oči a rty Top Secrets od značky YSL Beauty. Na pět sekund přiložte na horní řasy. To samé proveďte na spodních řasách. Poté jemně přejíždějte „cik cak“ pohyby po celém oku a šetrně odstraňte všechny stopy řasenky.

Ambasadorkou voděodolné řasenky LASH CLASH je ve vizuálu nové kampaně Loli, která je chic a nebojí se být sama sebou. Vyzývá generaci Z, aby byla jako ona a zvýraznila svou osobitost pomocí těch nejodvážnějších a nejhustších řas vůbec. Vizuál je černobílý čímž odráží ikonické kódy YSL a pokračuje v příběhu původní kampaně LASH CLASH z roku 2022.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Řasenka, která dodá sebevědomí”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *