Rubriky

Řasenky i pro alergiky

Snad každá žena ráda použije maskaru, aby dodala objem řasám a podtrhla tak svůj jedinečný pohled. Bohužel právě řasenka se může stát pomyslným „kamenem úrazu“, protože oči patří vůbec k nejcitlivějším částem našeho obličeje, a právě na řasence se tak ukáže, jestli je vhodná i pro lidi, kteří trpí alergiemi či momentální přecitlivělostí. Nové maskary značky Sandstone Scandinavia, které jsou certifikované pro alergiky, jsou tak bezpečným řešením pro všechny, kteří mají citlivou pleť.

V nabídce Sandstone Scandinavia jsou rovnou čtyři druhy maskar.

Mascara Volume Nature Plus

Voděodolná řasenka pro přirozený objem a délku. Poskytuje fantastické oddělení řas díky klasickému tenkému kartáčku ze syntetických štětin. Je obohacena o ricinový olej a panthenol (vitamin B5). Řasy nejen vyživuje, ale také posiluje. Díky své voděodolné textuře se nerozmazává a řasy tak budou vypadat skvěle po celý den.

Mascara Grand Danois

Černá řasenka, u které ihned uvidíte rozdíl! Dlouhé a objemné řasy už po jedné aplikaci. Obalí každou řasu a poskytuje intenzivní objemový efekt. Gumový kartáček řasenky zajišťuje snadné nanášení a zároveň zabraňuje slepení řas. Je obohacena o ricinový olej a panthenol (vitamin B5), vyživuje a posiluje vaše řasy. Je voděodolná, neopadává a nerozmazává se.

Mascara Intense

Řasenka, která promění vaše řasy intenzivním objemem a délkou již od první aplikace. Tenký gumový kartáček řasenky poskytuje fantastické oddělení a zároveň zabraňuje slepení řas. Je obohacena o vitamin C a E, arganový olej a panthenol (vitamin B5), které vyživují a posilují řasy. Je voděodolná, neopadává a nerozmazává se. Dostupná v černé a hnědé barvě.

Mascara Zero Oil

Bezolejová řasenka, která zvýrazní řasy a dodá jim délku. Vydrží celý den, lze ji snadno odstranit teplou vodou. Zakřivený kartáček se syntetickými štětinami zajišťuje snadnou aplikaci, zabrání slepování řas a zároveň zachytí i ty nejmenší řasy. Je obohacena o vitamin E a panthenol (vitamin B5), řasy nejen vyživuje, ale také posiluje.  Díky složení, které se nedrolí a nerozmazává, se můžete spolehnout, že řasy budou vypadat plné a zvýrazněné po celý den

Zakoupíte na www.profiskin.cz/sandstone

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Řasenky i pro alergiky”

Napsat komentář