Rubriky

Salon Petra Měchurová v novém

Oblíbený kadeřnický Salon Petra Měchurová v Králodvorské ulici v centru Prahy začátkem září otevřel po zevrubné renovaci. Nový design interiéru vychází z prvků předchozího designu a jeho autorem je opět Adam Slabý se svým týmem.

„Renovace pro nás byla vzrušující výzvou a jsme hrdí na to, jak náš salon nyní vypadá. Prostor je koncipován a vybaven s ohledem na maximální komfort našich klientů a kadeřníků,“ říká Petra Měchurová.

Petra Měchurová od otevření svého prvního kadeřnického salonu v roce 2001 prezentuje trendy v účesech v nadcházející sezoně tradičně prostřednictvím účesových kolekcí. Aktuální kolekce představující účesy pro rok 2024 se zaměřuje na generační spletitost a různorodost mezi klienty i kadeřníky Salonu Petra Měchurová. V nové vlasové kolekci Salonu Petra Měchurová se prohlubuje pojetí jednoduchosti do detailu propracovanými střihy, s lehkostí doplněnými o styling. Právě finální styling vlasů je to, co z účesů dělá umění a dodá každé osobě jedinečnost.

Petra Měchurová jako první žena na světě získala prestižní mezinárodní ocenění AIPP GRAND TROPHY, kterému se přezdívá kadeřnický Oscar. Její kariéra je ozdobená celou řadou cenných trofejí, skvělých kadeřnických show, kterými inspirovala kadeřníky v Anglii, Francii, Brazílii, v Argentině a na dalších místech po celém světě. Je dlouholetou ambasadorkou značky L’Oréal Professionnel. Věnuje se školení kadeřníků, česání pro módní návrháře nebo časopisy, tvoří kolekce účesů, které sklízí uznání doma i ve světě. Za největší úspěch považuje svůj salon a skvělý tým.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Salon Petra Měchurová v novém”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *