Rubriky

Ubývají vám vlasy?

Denně nám přirozeně vypadne okolo 100 vlasů. Každý vlas má životnost přibližně 7 let, poté ho nahradí nový a tak pořád dokola. Problém nastává, pokud dochází ke zvýšenému řídnutí vlasů. Tím trpí častěji muži, nevyhýbá se ale ani některým ženám. První příznaky bývají ústup z linie vlasů na čele a řídnoucí pěšinka na temeni hlavy. Co s tím? Několik dobrých rad přinášejí odborníci ze salonu Klier.

Tipy proti řídnutí vlasů:

  • Používejte pouze opravdu kvalitní vlasovou kosmetiku a nikdy nezapomínejte na kondicionér nebo masku na vlasy jako závěrečnou fázi každého mytí. Předejdete tak mechanickému poškození vlasů, vlas se vyživí, ošetří a uzavře se kutikula.
  • Skvělý tip na vlasovou kosmetiku je posilující řada vlasové kosmetiky Kérastase. „Růžová“ řada Kérastase Genesis je pro dámy a „khaki“ řada Kérastase Genesis Homme pro pány. V této řadě najdete šampony, kondicionéry, masky, séra i kúry na vlasy.
  • Při silnějším řídnutí vlasů vyzkoušejte šampon proti řídnutí vlasů Kérastase Spécifique Bain Prévention, skvělé výsledky má také intenzivní 6týdenní kúra proti vypadávání vlasů Kérastase Spécifique Cure Aminexil.
  • Důležité je používání opravdu kvalitního kartáče na vlasy. Ideální je takový, který má přírodní štětiny. Na e-shopu Klier najdete tzv. brush kartáč na vlasy Bio Ionic, který pomůže se stylingem a pomáhá vlasům udržet si hebkost a lesk. Vyzkoušet můžete i tzv. Tangle Teezer, určený vyloženě k citlivému rozčesávání.
  • Proti řídnutí a vypadávání vlasů výborně působí i masáž vlasové pokožky, o kterou se v kadeřnictví Klier také rádi postarají. Masáž zlepší krevní oběh ve vlasové pokožce a postará se tak o přísun živin a kyslíku. Masáž umí také eliminovat stres a sníží svalové napětí, které je spoluviníkem vypadávání a řídnutí vlasů.
  • Myslete na správnou životosprávu, pozitivní vliv má hodně spánku, omezení stresu a zdravá strava s dostatkem vitaminů a minerálů.

Vyplatí se vsadit na péči v salonech Klier. Jakoukoli úpravu vlasů podle přání a potřeb, a také skvělé výrobky vlasové kosmetiky, můžete sobě či blízkým dopřát také za dárkový voucher, který pořídíte v ceně 1000, 500 nebo 300 Kč na e-shopu Klier nebo v jakémkoli salonu.

V Klier také vědí, že zdravé vlasy rozhodně nepočkají, a proto jsou pro vás k dispozici 7 dní v týdnu a bez objednávání! Salony najdete na 33 místech České republiky. Čekají zde na vás profesionálně vy-školení odborníci, kteří se řídí nejnovějšími trendy. Překvapí vás také příjemné ceny.

Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na www.klier.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ubývají vám vlasy?”

Napsat komentář