Rubriky

Univerzální omlazující péče

Značka Matis Paris představuje intenzivní 28denní kúru pro omlazení pleti CELL-REJUVENATE, která viditelně napomáhá získat zpátky svěží vzhled pomocí antioxidace a okysličení. Lehká textura se rychle vstřebává do pokožky a poskytuje okamžitě viditelný výsledek. Obsahuje aktivní látky ve vysoké koncentraci, které zajišťují ochranu kožních buněk a jejich znovuokysličení pro dokonalý, komplexní anti-aging účinek. Kúra se skládá ze čtyř lahviček, každé na jeden týden, díky níž bude pokožka doslova zářit zdravě mladistvým půvabem.

Klíčové aktivní ingredience:

Výtažek z kmenových buněk bílé růže

V základní vrstvě epidermu jsou kmenové buňky zodpovědné za kvalitní regeneraci a každodenní obnovu pleti. Pomocí kmenových buněk bílé růže obsažených v receptuře dochází k ochraně těchto kmenových buněk před volnými radikály, k jejich stimulaci a tím i k celkovému omlazení pokožky. Pleť je lépe chráněná a zdravě mladistvě rozjasněná.

Komplex Oxyboost

Komplex s aktivními okysličujícími složkami stimuluje cirkulaci kyslíku na buněčné úrovni. Podporuje buněčný metabolismus a urychluje přirozený proces regenerace. Mimoto chrání pleť před vlivem vnějších agresorů, posiluje přirozenou bariéru a minimalizuje účinek volných radikálů a tím i jejího předčasného stárnutí.

Jírovec maďal

Aktivní ingredience získaná z kaštanů jírovce maďala je proslulá svým posilujícím vlivem na krevní cévy. Podporuje zlepšení cirkulace krve, napomáhá při okysličení pleti a tím i při jejím rozjasnění.

Grapefruit

Stimuluje buněčnou regeneraci ochablé a unavené pleti, vyhlazuje povrch pokožky a rozjasňuje ji. Podporuje regeneraci kůže do hloubky, viditelně ji omlazuje a rozjasňuje. Ta díky tomu působí zdravě a svěže.

Způsob aplikace:

Místo svého obvyklého séra aplikujte ráno a večer, naplňte pipetu a naneste na celý očištěný obličej, krk a dekolt. Používejte každé 3 až 6 měsíců.

Dostupné ve FAnn parfumeriích, www.fann.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Univerzální omlazující péče”

Napsat komentář