Rubriky

Vánoční odstíny lásky

Značka CND připravila pro aktuální zimní období a nadcházející sváteční dny kolekci laků na nehty s názvem Painted Love. Jde o promyšlenou paletu jemných i výrazných odstínů, které se hodí pro všechny příležitosti a také k oblečení většiny barev.

Feel The Flutter

Okouzlující červenohnědý odstín oceníte nejen o Vánocích, ale i na Valentýna. Dodává nehtům výrazný a elegantní vzhled a nejlépe se hodí k bílému nebo béžovému oblečení.

Steel Kisses

Tento šedý odstín představuje vášeň a lásku, ale může také představovat zralost a vyrovnaný vztah mezi milenci. Ladí perfektně s jakýmkoli červeným, modrým, černým nebo zeleným outfitem.

In Lust

Velice ženská barva, něco mezi purpurovou a červenou, je spojena s vášní a fantazií. Hodí se k celé řadě černých, bílých, zelených nebo světle modrých outfitů.

Love Fizz

Dramatický červený odstín je odrazem vášnivé lásky. Je to ideální volba pro romantickou večeři, ale i na setkání s přáteli a příbuznými o Vánocích.

Cuddle Up

Tato barva vás pohladí na duši jako láskyplný milenec. Je to univerzální světle růžová barva, která bude vypadat perfektně s modrými, zelenými, hnědými či šedými outfity.

Happy Go Lucky

Energický růžový odstín nikdo nepřehlédne a ideálně doplní například decentní outfit v béžových tónech. Můžete ji zkombinovat s odstínem Cuddle Up.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vánoční odstíny lásky”

Napsat komentář