Rubriky

Vyzkoušejte barefoot baleríny

Teplejší dny jsou konečně tady. Víte, co to znamená pro váš botník? Nastal ten pravý čas na rošádu. Teplé zimní boty uložte a vytáhněte balerínky, všestranné boty na jaro, léto i podzim, a najděte jim čestné místo v botníku. Pokud chcete udělat něco pro zdraví svých nohou, pořiďte si baleríny barefoot. Ovečkárna si pro letošní balerínovou sezonu připravila dvě novinky. Jednu z nich ocení především dámy s věčně studenýma nohama.

Barefooty asi není třeba příliš představovat. Tento typ bot je stále populárnější, a tak není divu, že na trhu je rok od roku pestřejší nabídka. Barefoot baleríny jsou skvělým doplňkem pro jarní outfit. Tyto boty jsou navrženy tak, aby přirozeně kopírovaly pohyb bosých nohou. Umožňují přirozenější pohyb a posilují svaly a šlachy. Pokud trpíte bolestmi nohou způsobenými nošením klasických balerín nebo podpatků, tak by právě pro vás měly být barefoot baleríny skvělým řešením. Díky svému jednoduchému a elegantnímu designu se skvěle hodí k jakémukoli jarnímu a letnímu outfitu. Lze je snadno kombinovat s šaty, sukněmi, kraťasy nebo džíny.

Dámské barefootové kožené baleríny Odeta

Vynikají svou jednoduchou elegancí. Jejich široká špička pomáhá předcházet deformaci chodidla. Prsty nohou v nich mají dostatek místa pro volný pohyb. Svrchní materiál i vnitřní stélka jsou kožené, stélka díky své měkkosti příjemně tlumí došlap.

Dámské barefootové kožené baleríny s ovčí vlnou Odeta

Tyto baleríny jsou přímo stvořené pro období jara, kdy už nejsou potřeba vysoké zimní boty, ale zateplení z ovčí vlny stále ještě přijde vhod. A nepotřebujete do nich ani ponožky.

Jak o baleríny pečovat?

Údržba hladké (lesklé) kůže je snadná. Použijte měkký kartáček, kterým odstraníte hrubé nečistoty. Zbytek boty omyjte vodou a jemným hadříkem.

Údržba broušené (chlupaté) kůže se provádí nasucho pomocí jemného hadříku, houbičky, kartáčku nebo speciální gumy na odstranění skvrn.

Koženou obuv neperte ani nenamáčejte, materiál se může poškodit. Pokud v obuvi zmoknete nebo ji máte propocenou, vložte do bot savou bavlněnou látku nebo zmačkaný papír, které vlhkost z kůže vytáhnou.

Kůži pravidelně ošetřujte vhodným ochranným přípravkem. Ten ji zanechává měkkou a vláčnou, také se tím zjednodušuje čištění. Ochranná vrstva přípravku na přípravku pomůžete ochránit tento přírodní materiál před vlhkostí.

Více na www.oveckarna.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vyzkoušejte barefoot baleríny”

Napsat komentář