Rubriky

Kamarádka nejen na prázdniny

Hledá vaše dcerka novou kamarádku? Pořiďte jí některou z jedinečných panenek UNIQUE EYES, které z ní doslova nespustí oči. S panenkou může každá holčička zažívat nejrůznější dobrodružství a sdílet všechna svá tajemství. Je to kamarádka, která nikdy nezklame. Neodejde domů, když začne pršet, nehádá se, každý nápad se jí líbí…

Tři nerozlučné přítelkyně Sofia, Amy a Rebecca mají unikátní velké oči, takže jejich pohled vždy směřuje k holčičkám! Každá z panenek má svůj vlastní módní styl a slušivý obleček. Měří 25 cm a samostatně stojí, navíc má ohebné lokty, ramena a kolena, takže ji její velké kamarádky můžou nastylizovat do té nejlepší módní pózy.

Panenky mají husté, dlouhé, vlásky, které je možné různě česat a upravovat. Holčičky tak vypilují své kadeřnické umění a mohou soutěžit, která vytvoří panence ten nejstylovější účes.

Pokud vaší malé módní stylistce nestačí jeden slušivý obleček, můžete jí pořídit kteroukoli ze tří panenek také ve speciální módní sadě, která obsahuje jeden kompletní módní outfit včetně bot navíc. Oblečení je možné různě kombinovat a měnit mezi všemi panenkami, takže si holčičky mohou vytvořit vlastní úchvatný model, který jejich panenka představí na přehlídkovém mole.

Panenky Unique Eyes zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kamarádka nejen na prázdniny”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *