Rubriky

Přirozeně růžolící tváře

Tajemstvím krásného vzhledu je bezpochyby zdravím zářící barva ve tvářích. Nejpřirozeněji jí docílíte s pomocí tekuté tvářenky, která se snadno aplikuje a výsledný finiš je prostě bezkonkurenční! Blush Up od značky Gosh je tekutá tvářenka s moderní, nelepivou a vysoce pigmentovanou texturou, která se po jemném vklepání krásně vpije od pleti.

Sofistikovaný obal umožňuje dávkovat přesné množství, které precizně rozpracujete díky pěnovému aplikátoru. Uzamykatelný systém vám dovolí pěnový aplikátor kdykoli umýt, aby zůstal produkt maximálně hygienický. Výsledný svěží a šťavnatý efekt na tvářích povznese každé líčení a stejně tak vypadá skvěle i sám o sobě. Díky kompaktnímu balení můžete mít tvářenku kdekoli u sebe.

Odstín 001 Peach je vhodný pro všechny typy pleti, krásně zvýrazňuje opálenou pleť anebo naopak dodá tváři trochu projasnění a sluneční záře vždy, když je to potřeba.

Odstín 002 Rose je vhodný pro všechny typy pleti. Produkt je vysoce pigmentovaný, a tak pro světlé typy postačí jen kapka produktu, naopak pro tmavší pleť můžete tvářenku vrstvit až do požadovaného výsledku.

Benefity: krémová tvářenka pro zářivou barvu, složení obohacené o perleťové pigmenty pro světlo odrážející efekt, vestavěná houbička pro snadnou aplikaci, lehká hedvábná textura – snadno se nanáší a rychle se vstřebává, uzamykatelný a snadno omyvatelný houbičkový aplikátor, s prestižní známkou Allergy Certified, veganské složení bez parfemace

Jak Blush up používat?

  1. Otevřete víčko a na uzávěru otočte produkt ve směru „On“.
  2. Vymáčkněte trochu produktu, stačí velmi lehce, produkt je hodně pigmentovaný.
  3. Produkt rozpracujte pomocí pěnového aplikátoru nebo vlastního štětce na tváře.

TIP: Pro maximálně přirozený efekt aplikujte produkt vklepáním konečky prstů. Je to snadné a díky vlastní tělesné teplotě se produkt lehce zahřeje, a ještě snadněji splyne s pletí.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Přirozeně růžolící tváře”

Napsat komentář