Rubriky

Pryč s červenými žilkami!

Mnoho žen trápí rozšířené cévky v pokožce, které způsobují její začervenání. Pokud jde o postižení ve větším rozsahu, můžeme hovořit o kuperóze, které můžeme předcházet speciální péčí. Značka SynCare má dva speciální přípravky, jež vám v tom pomohou.

Co je to kuperóza? Jde po postižení drobných cév v kůži, které ztrácejí svou pružnost, praskají a tvoří se mini kožní výrony nebo v nich krev zůstává. To způsobuje zpočátku málo patrné začervenání kůže, které se časem stává intenzivnější a trvalejší.

Významnou roli hraje prevence, tj. vyhýbat se slunění, používat krémy s UV filtry, omezit ostrá jídla a nápoje typu kávy, koly i alkohol. Ke vzniku kuperózy přispívá také trvalý stres, který celkově zhoršuje prokrvení v těle.

SynCare DECONGENESIA korektor na cévky

Je výborným pomocníkem pro krytí rozšířených cévek na obličeji, případně na krku nebo dekoltu. Korektor má výborné krycí účinky a schopnost minimalizovat červené žilky. Obsahuje kombinaci několika přírodních pigmentů, které úspěšně překryjí začervenání, aniž by na pleti vznikl nežádoucí film. Speciální korektor Dekongenesia je úžasně lehký a jemný pomocník v péči o pleť s rozšířenými cévkami. Díky němu získá vaše pleť opět přirozený tón a celistvost bez známek začervenání.

 

SynCare Decongenesia CC krém pro korekci začervenání pleti

Úspěšně retušuje prosvítající žilky a současně brání jejich rozvoji. Obsahuje hesperidin, který mikro cévky zaceluje, výtažky z echinacey a zinek pro zklidnění. Je přirozenou denní ochranou pleti, kterou barevně sjednocuje a zkrášluje. SynCare CC krém je ideální pro křehkou pleť se sklonem k začervenání. Je vhodný ke každodennímu ošetření.

 

Zakoupíte v e-shopu nebo kosmetických studiích SynCare.

www.syncare.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pryč s červenými žilkami!”

Napsat komentář