Rubriky

Regenerační péče pro řasy a obočí

Značka Matis Paris představuje sérum specificky zaměřené na ovlivnění růstu řas a obočí. Je obohaceno ricinovým olejem a napomáhá při výživě řas a obočí, výtažek z klanoplašky čínské je navíc posiluje. Receptura mimoto obsahuje směs peptidů působících preventivně proti vypadávání řas a obočí a napomáhajících jim, aby vypadaly hustší. Jemně vodová textura nezatěžuje jednotlivé řasy ani nevytváří dojem povislého obočí. S každým dalším dnem vypadají obočí i řasy hustější a delší, což násobí jejich krásu.

Matis Réponse Regard Boost Eyes (6 ml)

Základní ingredience:

Ricinový olej je proslulý svými mimořádnými účinky. Je to přírodní elixír pro podporu růstu a výživy řas i obočí. Mimoto má zpevňující a zklidňující účinek. Vzácný olej je perfektním pomocníkem pro dokonalý vzhled.

Peptidy přirozeně stimulují regeneraci buněk ve vlasových váčcích. Jejich schopnost podporovat syntézu kolagenu a elastinu nenapomáhá nejen k posílení struktury řas, ale zároveň celkově zlepšuje jejich vzhled, hustotu a pružnost.

Klanoplaška čínská (lat. Schisandra chinensis), respektive výživa ukrytá v jejích plodech je ryzí wellness kúrou pro řasy i obočí. Přináší jim hydrataci a dodává jemný lesk. Bobulky klanoplašky jsou přirozeným zdrojem vitality, podpory zdraví a skvělého stavu řas i obočí.

Způsob použití:

Naneste pouze na obočí a řasy vždy ráno a/nebo večer pro dokonalý výsledek. Neoplachujte.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Regenerační péče pro řasy a obočí”

Napsat komentář