Rubriky

Sérum pro korekci tmavých kruhů

Řada HYALU B5 je určena pro ochranu citlivé pleti před prohlubujícími se znaky stárnutí. Díky dermatologickým aktivním látkám, jako jsou kyselina hyaluronová a vitamin B5, pomáhá vyplnit jemné linky a obnovit ochrannou kožní bariéru. Laboratoře La Roche-Posay řadu nově rozšiřují o koncentrované oční sérum HYALU B5 pro unavené oční okolí, které trpí na tmavé kruhy, jemné linky a ztrátu elasticity.

Nové regenerační oční sérum HYALU B5 obsahuje kombinaci aktivních látek, díky kterým vyplňuje vrásky kolem očí, koriguje tmavé kruhy a oční kontury okamžitě hydratuje. Po dvou týdnech používání vypadají oči otevřenější, oční kontury jsou svěží a pevnější.

Aktivní látky obsažené v očním séru:

KYSELINA HYALURONOVÁ je látka, kterou dermatologové využívají pro zmírnění vrásek a vyplnění pleti. Nové oční sérum obsahuje 2 typy této anti-agingové molekuly.

VITAMIN B5 je znám svými zklidňujícími a obnovujícími účinky pro pleť. Stimuluje regeneraci pokožky.

TERMÁLNÍ VODA Z LA ROCHE-POSAY má díky unikátní kombinaci minerálů a stopových prvků vědecky prokázané zklidňující a antioxidační účinky.

10% KOMPLEX KOFEINU, NIACINAMIDU A LÁTKY HEPES pro revitalizovanější a pevnější vzhled očního okolí.

Sérum neobsahuje parfemaci a bylo testováno pod oftalmologickou kontrolou i na citlivých očích. Nanáší se masážním aplikátorem, který je součástí pipety a usnadňuje rovnoměrnou aplikaci.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Sérum pro korekci tmavých kruhů”

Napsat komentář