Rubriky

Vodní hrátky nejen v bazénu

Ochladit se během parných dní v bazénu, rybníku či moři je příjemné a osvěžující. S nafukovacími hračkami a dalšími doplňky to navíc může být i skvělá zábava. Přinášíme několik tipů, bez kterých se na letní dovolené prostě neobejdete.

Nafukovací míč je klasika, kterou milují děti i dospělí. Ať už strávíte dovolenou u moře, nebo třeba na chalupě, bude se vám hodit NAFUKOVACÍ MÍČ s motivem hvězdic, chobotnic a mořských koníků, který podpoří prázdninovou atmosféru. Je vyroben z masivního vinylu a má průměr 51 cm.

Absolutní pohodu si vychutnáte na NAFUKOVACÍ MATRACI s barevným potiskem, která díky velikosti 183 x 69 cm poskytne komfort dětem i dospělým. Je vyrobena z velice odolného materiálu, má dvě nafukovací komory a komfortní nafukovací podhlavník. Vybírat lze z několika vzorů potisku.

Skvělým pomocníkem vašich dětí se jistě stane NAFUKOVACÍ KRUH SE ZVÍŘÁTKEM, který dodá jistotu i méně zkušeným plavcům. Má rozměr 90 cm x 76 cm a je k dispozici ve třech různých provedeních: lama, kočička či lenochod. Hodí se pro děti od 8 let.

Na žádné zahradě či balkoně by v létě neměl chybět praktický BAZÉNOVÝ SET OVOCE, jenž obsahuje míč, plovací kruh (51 cm) a bazén (132×28c m). Výrobky z kvalitního materiálu, který zaručuje vysokou odolnost, jsou určeny pro děti od dvou let. V balení je přiložena rovněž opravná záplata.

Skvělou zábavu si malí vodníci užijí i na souši. Z bazénu je určitě na pár chvil vytáhne nafukovací boxovací zvířátko, které je výbornou pomůckou pro trénink fyzičky i vybití přebytečné energie. Je určené pro hraní v interiéru i venku. Vybírat lze z motivů delfína, dinosaura nebo tygra. Velikost zvířátek je cca 97 cm x 61 cm.

Zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vodní hrátky nejen v bazénu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *