Rubriky

Čas na krásné vlasy

Wella slaví znovuuvedení své oblíbené barvy na vlasy Wellaton s novým designem a novým inovovaným složením, v němž je hlavní role svěřena arganovému oleji.

Barvení vlasů už není jen o barvě. S novým Wellatonem jde o celkovou péči. Barva obohacená o miliony pigmentů, které pronikají hluboko do vlasů, poskytuje intenzivní a dlouhotrvající výsledky až po dobu 8 týdnů. Proti vysušování vlasů bojuje složení se 4 hloubkově hydratačními látkami a exkluzivní péče s arganovým olejem.

Působením mědi obsažené ve vodě může dojít ke změně tónu barvených vlasů. Měď totiž oslabuje vlasové bílkoviny, které jsou důležité pro jejich pevnost a lesk, a barva může vyblednout, takže vlasy jsou matné, slabé a náchylnější k lámání. Na pomoc přichází nová hydratační kúra s arganovým olejem. Obsahuje histidin – aminokyselinu s antioxidačními vlastnostmi. Histidin se zaměřuje na odstraňování mědi z vlasů a vytváří ochrannou bariéru, která zabraňuje vymývání barvy. Spolu s hydratační kúrou tato technologie vytváří ochrannou vrstvu, která pomáhá uzamknout barvu a zabránit vniknutí vody do struktury vlasu.

Hloubkové ošetření uzavírá vlasové kutikuly pro dosažení bohatého finálního efektu, který charakterizuje maximální lesk a hebkost. Složení krémové barvy a následného kondicionéru obsahuje vysoce pečující složky, které prokazatelně přispívají k vyhlazení vlasové struktury. Díky tomu naše složení bojují proti vysušování vlasů, aniž by ohrožovaly jejich kvalitu. Hydratační kúra navrací vlasům hladkost pro větší lesk. Ošetření se vyznačuje přitažlivou, květinovou vůní.

Nová řada představuje 22 odstínů a přináší 4 nové odstíny. Design nového balení přináší prémiovost a umožňuje snadnou orientaci v regálech. Agnieszka Sienkiewicz je vůbec první celebritou Wellaton. Populární polská herečka, hvězda a vítěz pořadu ‚Dancing with The Stars‘ je populární televizní a divadelní herečka a je považována za jemnou, důvěryhodnou a prostě úžasnou. Jako vřelá, otevřená žena je milována pro svou sympatickou osobnost a rozkošný úsměv. Ženy obdivují její krásné vlasy. V Behind the Scene mluví také o tom, že si barví vlasy jedině Wellatonem. Je přesvědčivá, elegantní a okouzlující.

Wellaflex můžete zakoupit v DM SK, Rossmann CZ a Notino.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Čas na krásné vlasy”

Napsat komentář