Rubriky

Staňte se hrdinkou vlastního příběhu

Answear.LAB představuje limitovanou kolekci BE SHERO. K vidění bude i na festivalu Colours of Ostrava a nabídne nejenom trička, na kterých se podílela výtvarnice a ilustrátorka Magdalena Pankiewicz, ale také modely inspirované ženskými hrdinkami známými z historie i současnosti. BE SHERO je už nyní dostupná na e-shopu Answear.cz.

„Každá kolekce Answear.LAB je příběhem o ženách. Prostřednictvím módy řešíme důležitá témata, inspirujeme a motivujeme. Tentokrát ženy hlasitě a jasně povzbuzujeme, aby vzaly věci do svých rukou a věřily ve vlastní sílu. Kolekce BE SHERO je chválou nezávislosti, žití života podle vlastních podmínek, ženské síly, s níž můžeme měnit svět a jednat, a přitom zůstat samy sebou,“ říká Aga Wojnicka, koordinátorka speciálních projektů v ANSWEAR.com.

„SHERO je hvězdou svého života, hrdinkou, která nezahálí a nelituje se. Nedovolí, aby se k ní lidé chovali špatně. Nepoddává se tomu, aby jí ostatní diktovali nebo ji soudili. Když padne – vstane ještě silnější. Má svůj život pod kontrolou a může dosáhnout všeho, o čem sní. I vy můžete být jako ona,“ popisuje SHERO country manažerka pro Česko republiku a Slovensko Nicole Groesslová a dodává: „V České republice můžete kousky z kolekce vidět na Sharlotě Blakk, Natálii Bagarové nebo Style of Becca.“

Buďte autentičtí, neberte se příliš vážně a nikdy nezapomínejte na své kořeny – přesvědčuje Answear.LAB. Návrhy obsažené v kolekci BE SHERO jsou věnovány individualistkám, věrným svým hodnotám a stylu. Autoři kolekce hledali inspiraci mezi ženami, jejichž síla charakteru a vůle jim umožňují být vždy samy sebou. Rosa Parks, Coco Chanel, Georgia O’Keefe, Simone de Beauvoir zasvětily svůj život tomu, aby učinily svět krásnějším místem. Byly to houževnaté vizionářky s originálním stylem a přesvědčením. Proto jsou skutečnými SHERO a vzory pro další generace žen.

Ovšem v kolekci BE SHERO nechybí stopy ani současných hrdinek. Značka přizvala ke spolupráci Magdalenu Pankiewicz – ilustrátorku, která dokonale cítí sílu žen. Její díla ilustrovala články a knižní publikace o ženské problematice, a nyní se objevují na tričkách zařazených do kolekce BE SHERO. Pro kolekci vytvořila Magdalena 5 barevných grafik, které vyzařují sílu. „V mých ilustracích je vždy nejdůležitější žena, její svět a celá škála jejích emocí. Proto mi byla inspirací pro ilustrace pro Answear.LAB moderní rebelka – vzpurná, sebevědomá, která ví, co od života očekává. Chtěla jsem, aby tato série motivovala mladou generaci dívek k jednání a k tomu, aby samy sebe daly na první místo, a aby měly pocit, že všechny tvoříme jednu komunitu Rebel Girls,“ říká Magdalena Pankiewicz.

Ostatně odvaha, nadhled a schopnost být sám sebou jsou hlavním tématem ANSWEAR zóny na Colours of Ostrava 19. až 22. července. Ať bude váš festivalový styl jakýkoliv, budete se v něm cítit jako ryba ve vodě! Kromě SHERO kolekce v zóně najdete vše – od výborné výběrové kávy, osvěžujících drinků, až po zábavu, soutěže a hlavně dávku inspirace z kolekce Answear.LAB.

Web: https://answear.cz/

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Staňte se hrdinkou vlastního příběhu”

Napsat komentář