Rubriky

Dopřejte Valentýna i vašim vlasům

V den svatého Valentýna si zamilované páry vyměňují dárky, valentýnky a zajdou i na romantickou večeři. Abyste se v tento den cítila jako bohyně, nechte si pro tuto výjimečnou událost upravit vlasy v některém ze salonů Klier. Termíny v kadeřnictví bývají na takové příležitosti obsazené, v salonech Klier ale máte jistotu! Mají totiž otevřeno každý den bez objednání!

Pokud váháte nad skvělým valentýnským dárkem pro milovanou ženu i muže, máme pro vás super tip! Dárkový voucher na služby salonu Klier je sázkou na jistotu a potěší opravdu každého. Voucher lze koupit v hodnotě 1000, 500 a 300 Kč a obdarovaný jej může použít na veškeré služby salonu (barva, střih, péče) i na zakoupení profesionální vlasové kosmetiky. Vouchery pořídíte v kterémkoli salonu Klier, nebo v pohodlí domova na e-shopu Klier. Je to ideální dárek na poslední chvíli.

Obdarovaný si tak může dopřát kvalitní a profesionální péči o vlasy. Klíčem pro krásné vlasy je totiž jejich zdraví, proto je dobré vsadit na kvalitní regeneraci.

A která top vlasová ošetření pro vás vybrali odborníci ze salonů Klier jako žhavé tipy?

  • Vyzkoušejte třeba hloubkovou regeneraci Fusio Dose od Kérastase. Ta se připravuje vašim vlasům na míru, výsledek vidíte okamžitě a její součástí je i příjemná relaxační masáž vlasové pokožky.
  • Pokud vás nebo vašeho muže trápí padání vlasů, pořiďte si společný dárek – luxusní vlasovou kosmetiku od Kérastase. Řada Genesis a Genesis Homme je zaměřena nejen na padání vlasů, ale také na posílení vlasových délek. Vlasy budou krásně husté a vyživené. Na výběr je dámská i pánská řada. A jako bonus – vaše koupena bude se společnými produkty vypadat prostě skvěle.

V salonech Klier se na vás těší profesionálně vyškolení odborníci. Najdete je v 33 místech České republiky, otevřené jsou 7 dní v týdnu a bez objednávání.

Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na www.klier.cz.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dopřejte Valentýna i vašim vlasům”

Napsat komentář