Rubriky

Intenzivně smyslná pánská vůně

Yves Saint Laurent Beauty představuje novou intenzivní interpretaci své ikony mezi parfémy Y EAU DE PARFUM INTENSE, která je ztělesněna všestranně nadaným umělcem rockovou legendou Lennym Kravitzem. Dřevitý fougère, který umocňuje charakter parfému Y, v novém provedení se svěžími, aromatickými modrými tóny jalovcových bobulí a levandule Diva kontrastujícími s hlubokým, rezonujícím, svůdným tónem pačule a intenzivním cedrovým dřevem v tmavě modrém flakonu.

Maximálně stylový. Intenzivně smyslný. Y EAU DE PARFUM INTENSE s celodenní intenzitou ve spreji vám umožní prosadit se a podělit se o svůj drive. Y EAU DE PARFUM INTENSE vyjadřuje vzrušující okamžik v příběhu o muži Y, jehož ztělesňuje charismatický ambasador značky Y Lenny Kravitz. Neohrožený experimentátor, který se nechává vést svým vlastním rytmem, a hluboce upřímný umělec, který žije, aby tvořil hudbu. Vše se skrývá v jediném okamžiku, kdy dáte prostor své tvůrčí energii. Podělte se se světem o své nápady, dary a vášeň. Pociťte intenzitu tohoto spojení, stejně jako rocková hvězda, když se přesune ze studia na pódium, aby se podělila o svou hudbu s publikem…

Y je důvodem k akci. Y uvádí do pohybu nové myšlenky. Y vás posouvá o krok dál. Y mění vaše sny ve skutečnost. Y zvyšuje intenzitu. Y je vášeň, kterou sdílíte. Y je vůně těch, kteří mají odvahu, sny a nikdy se nevzdávají.

Parfém maximálně stylový, intenzivně smyslný

Aby byl parfém Y ještě stylovější, smyslnější a intenzivnější než kdykoli předtím, mistr parfumér jemně pozměnil rovnováhu a poměr složek a přidal nové prémiové ingredience vypěstované exkluzivně pro značku Yves Saint Laurent. Ztělesnění chladivé, osvěžující a pronikavé esence z modrých jalovcových bobulí otevírá vůni Y EAU DE PARFUM INTENSE akordem svěžesti, která ladí s pulzující energií zázvoru, jenž je pro Y typický, a nádechem vůně čerstvě vyžehleného prádla. Její čerstvé borovicové fazety otevírají dřevitý motiv, který se line celou novou variantou této vůně a dodává jí syrovost. Stejně jako refrén dokonale propracované písně, který vám hraje v hlavě od okamžiku, kdy jste jej poprvé uslyšeli, má i Y EAU DE PARFUM INTENSE zesílenou stopu, jež po jediné aplikaci vydrží po celý den. Je tak intenzivní. A to je rozhodně esence pocitu být „cool“.

Flakon, vyjádření stylu a elegance

Je to kód stylovosti. Barva noci, tajemna, decentní, rafinované elegance. S parfémem Y EAU DE PARFUM INTENSE získává flakon Yconic, který pro YSL navrhla Suzanne Dalton, nový odvážný nádech. Průzračný, sytě modrý odstín noci, který podtrhuje svěžest a intenzitu vůně, jež se v něm skrývá, a zachycuje ve svých odrazech paprsky světla. Výrazné stříbrné písmeno Y, které připomíná výrazný rock’n’rollový šperk, protíná hranatý flakon a vytváří v něm zářez ve tvaru písmene V. Tato technická vychytávka dělá z flakonu Yconic jedinečný a žádaný designový kousek. Vydejte se do tmavě modrých hlubin. Modrá je barvou vašeho intenzivního já.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Intenzivně smyslná pánská vůně”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *