Rubriky

FOR BEAUTY 2022 JE TADY

Tradiční veletrh krásy už klepe na dveře. 7. – 8. 10. 2022 se opět v pražských Letňanech koná největší veletrh krásy FOR BEAUTY. I tentokrát bude plný novinek a zajímavostí a samozřejmě s bohatým programem pro diváky.  Jak je již tradicí, návštěvníci se opět mohou těšit na páteční část programu, kterou si od 13:00 připravil Kája Pavlíček.

Program na pódiu v páteční poledne bude v duchu „Světlo Vesmíru v nás“. Diváci uvidí módní přehlídku TOP české návrhářky Debbie  Brown a špičkového českého návrháře Jiřího Moravce.

I tentokrát se mohou návštěvníci těšit na módní přehlídku sportovních modelů značky Gymio, které bude předvádět i tvář této značky modelka Jana Marvanová, která poskytne i rozhovor.

 

Další novinkou na letošním veletrhu budou i poslední trendy slunečních i dioptrických brýlí od Jany Slavíkové ze salónu Optika Slavíková.

Těšit se návštěvníci můžou i na celou plejádu zajímavých rozhovorů včetně rozhovorů se všemi třemi vítězi Muže roku 2022 nebo herečkou Bárou Mottlovou.

Dále diváky čeká taneční a hudební vystoupení v podání tanečního studia Kamily Hlaváčikové a zpěvaček Yanny a Dáši Zázvůrkové.

Na pódiu bude rozhovor i s teprve třiadvacetiletým fotografem Ladislavem Rostašem, pro kterého je focení nejen zálibou, ale především vyprávěním příběhů.

Letošní, opět novinkami nabitý veletrh krásy už se těší na své návštěvníky. A má opravdu co nabídnout.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “FOR BEAUTY 2022 JE TADY”

Napsat komentář