Rubriky

Intenzivní sérum proti stárnutí

Vlivem stárnutí a vnějších vlivů dochází ke snížení buněčné obnovy pleti. Na pokožce se tato kombinace projevuje prohlubujícími se vráskami, které jsou stále výraznější. Jednou z nejúčinnějších antiagingových látek, které pomáhají vrásky redukovat, je retinol. Laboratoře Vichy uvádějí nové sérum LIFTACTIV RETINOL SPECIALIST. Komplexní složení kombinuje retinol s dalšími aktivními látkami podporujícími regeneraci pleti.

Nové sérum LIFTACTIV RETINOL SPECIALIST cílí na všechny typy vrásek, včetně těch nejhlubších. Obsahuje 0,2 % čistého retinolu, jehož antiagingový účinek je podpořen probiotickými frakcemi a biopeptidy pro intenzivní korekci známek stárnutí.

RETINOL je aktivní forma vitaminu A, hraje důležitou roli pro udržení správné funkce kožní bariéry. Při lokální aplikaci má komplexní účinky na projevy stárnutí pokožky. Na povrchu retinol vyhlazuje a vyrovnává povrch pleti, v hlubších vrstvách pomáhá chránit podpůrné struktury, což vede ke zmírnění vrásek.

PROBIOTICKÉ FRAKCE stimulují obnovu funkce kožní bariéry a regeneraci pleti.

BIOPEPTIDY jsou krátké fragmenty proteinů, které přispívají ke zmírnění ztráty kolagenových vláken a stimulují tvorbu kolagenu.

Způsob používání: Sérum používejte postupně: první týden aplikujte po 2 večery, druhý týden při dobré snášenlivosti každý druhý večer a třetí týden každý večer. Retinol je velmi účinná aktivní látka, která může v začátcích způsobit lehký diskomfort na pleti. V tom případě se doporučuje nejprve snížit množství přípravku, případně prodloužit interval mezi aplikacemi.

Přípravek se nanáší na vyčištěnou a suchou pleť, přes den je nutná ochrana vysokým SPF faktorem.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Intenzivní sérum proti stárnutí”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *