Rubriky

Jasmínová fantazie s Miley Cyrus

Pronikněte do nové dimenze nespoutané svobody s parfémovanou vodou Gucci Flora Gorgeous Jasmine, která se připojuje ke světu #FloraFantasy prodchnutému radostí. Nová vůně, kterou zachytila známá umělkyně Petra Collins, se na trh dostává v srpnu 2022 a její kampaň je stejně vzrušující jako její představitelka: multiplatinová umělkyně, skladatelka a průkopnice Miley Cyrus.

Příběh #FloraFantasy, který debutoval v roce 2021 s Gucci Flora Gorgeous Gardenia, se vydává na cestu sladkým růžovým světem plným popových odkazů a roztomilosti kawaii. Miley Cyrus nás obklopí květinami a načechranými zvířátky a vezme nás na oběžnou dráhu své představivosti. Inspirací jí je tato nová lahodná vůně, která se naplno projeví ve chvílích čisté radosti, a která se rozvine do veselé snové atmosféry. Je ztělesněním své generace, mluví o opravdivosti a sebevyjádření, optimismu a autenticitě a vtahuje diváka do dalšího anime dobrodružství.

Gucci Flora Gorgeous Jasmine Eau de Parfum

Září oslnivou kompozicí v čele s jasmínem velkokvětým. Něžné věnce ušlechtilého jasmínu se transformují do srdce a ducha Gucci Flora Gorgeous Jasmine. Výsledkem je osvěžující ztělesnění této vzácné květiny. Ve spojení santalového dřeva a benzoinu v základních tónech vytváří jeho uklidňující smyslnost jedinečný finiš. Jeho energii vnitřní radosti dále pozvedají optimistické tóny mandarinkové esence a magnólie, které do vůně vnášejí radostný klid.

Design

Odstín inspirovaný uklidňující silou tyrkysového kamene akvamarínu, který je často spojován s nadějí a ochranou, zahaluje flakon do kouzla snů. Charakteristický vzor Domu Flora, přepracovaný podle vize Alessandra Micheleho, zpečeťuje design s magickým nádechem a posiluje Gucci Flora Gorgeous Jasmine jako předmět vnitřní inspirace pro všechny, kdo se s ním setkají.

Kampaň

Nejnovější kampaň #FloraFantasy, kterou nafotila známá umělkyně Petra Collins a v jejímž čele opět stojí Miley Cyrus, pokračuje! Fantazie se rozvíjí v ložnici – je to místo, kde začínají všechny sny. Zde je hlavní hrdinka sama se sebou, je doma. Přitulí se ke svému koťátku a ponoří se do snění, opřená o přehoz postele s flakonem Gucci Flora Gorgeous Jasmine v nadživotní velikosti. Otevřené okno, sluneční paprsky a barvy interiéru dokreslují snovou, mladistvou a snovou atmosféru kampaně.

Vůně je k dispozici v parfumériích Douglas.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jasmínová fantazie s Miley Cyrus”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *