Rubriky

Jak na šedivění vlasů

S šedivěním vlasů se v určité životní fázi potkáme všichni. Je to ale velmi individuální. Někomu se první šedina objeví ve třiceti, jiný nemá ani v padesáti jediný šedivý vlas. Šedivění patří mezi přirozené projevy stárnutí, je to nezastavitelný genetický proces způsobený ztrátou pigmentu. Můžeme ho ale zpomalit např. i správnou životosprávou, dostatečným přísunem vitamínů, minerálů a omezením stresu. Předčasné šedivění podporuje také časté působení UV záření na vlasy, takže ani se sluníčkem to není dobré přehánět.

Spoustu žen první šedivé vlasy stresují a jdou ihned cestou barvení. Náš tip je v tomto případě vyhnout se velmi tmavým odstínům, protože kontrast mezi tmavou barvou a šedinami vás bude nutit barvit vlasy častěji. V salonech Klier vám rádi poradí, zda by bylo možné vlasy pouze natónovat přelivem, který se postupně vymývá a odrost tedy nebude tak viditelný. Používají šetrné a hydratující přelivy Igora Vibrance od Schwarzkopf Professional, které zanechají vlasy krásně lesklé a vyživené.

Dalším řešením je velmi světlý melír, ve kterém se šedé vlasy „schovají“.

Pokud si vlasy nebarvíte a vaše šedé vlasy chytají nehezký žlutý nádech, použijte speciální šampon Kérastase Blond Absolu Bain s fialovými pigmenty, který umí nežádoucí žluté odstíny zneutralizovat a vlasům dodá sexy stříbrný tón. Vyzkoušet můžete i šampon Expert Silver Professional od L’Oréal Professionnel. Ten žluté tóny neutralizuje také, vlas vyživí a dodá mu protein.

Zajímavé je také barvení na chic stříbrné odstíny. Ať už máte šedo-stříbrný odstín vlasů přirozený či barvený, klíčový jen v obou případech perfektní střih a zdravé, opečované a vyživené vlasy.

Není nejmenší důvod se s šedivějícími vlasy trápit. Přijďte do některého ze salonů Klier vše nezávazně a zdarma zkonzultovat s profesionálně vyškolenými odborníky. Jsou zde pro vás sedm dní v týdnu a bez objednávání! Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na www.klier.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jak na šedivění vlasů”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *