Rubriky

Krásenka od slova krásná

V letní limitované kolekci značky Triola je od konce července unikátní model, který je pojmenovaný po oblíbené letničce. Ano, krásenka je květina, jež kvete od kvete od srpna do října. Její květy se shlukují a vytvářejí husté a jemné květinové koberce, které působí jako jemné krajkoví. Proto se stala inspirací pro nádhernou výšivku na dvou novinkách prádla Triola.

Symbol luxusu

Krajky a výšivky vždy byly a jsou symbolem luxusu – a dodejme, že v minulosti nebyly pro každého. Výšivka je pavučinka utkaná ze snů a touhy a každému ženskému tělu neskonale sluší. Zdobí, zvedá sebevědomí a často naladí romantickou atmosféru. Totiž vždy, když se odhalujeme, se chceme cítit dokonale a krásně jako princezny. A jemná výšivka nám takový dojem navodí. K prádlu jednoznačně výšivky patří. Právě u něj musí být výšivky stoprocentně hebké, nesmí škrábat ani pokožku dráždit, nesmí pouštět oka a nitky a její povrch musí být hladký (nereliéfní).

„Nejatraktivnější jsou květinové motivy, neboť inspirace přírodou je nekonečná. Můj respekt mají kvalitní a precizně vyrobené krajky a výšivky ze Švýcarska, z oblasti St. Galén, a pak samozřejmě tu jsou originální Francouzi a jejich luxusní a dech beroucí vzory a kombinace, a to jak u krajek, tak u vyšívaných tylů,“ vysvětluje Kristína Púčaťová, specialistka Trioly na krajky a výšivky.

„Příprava vlastního návrhu na speciální prádlovou výšivku je složitá a zabere dost času. Motiv se zkušebně vyšije několikrát. Měníme u toho šířku, přidáváme tvary, odmazáváme lístečky, zdůrazňujeme kontury i barevnost. Výšivka musí vypadat bohatě u všech velikostí košů podprsenek, u malého koše B i u velkého M. Obvykle je to pás v šíři 22 cm. Často se nám stává, že např. aplikace výšivek na ramínka si navrhujeme zvlášť přímo na každý konkrétní model. V podstatě je to samostatný motiv nějakého květinového vzoru z té výšivky, kterou pak použijeme na obvod, sedlo nebo koše. Prostě si s tím musíme chvíli vyhrát, aby bylo vše dokonalé,“ nebojí se přiznat složitosti Kristína, která také dodává, že i barevnost nově vzniklé výšivky bývá výsledkem zákaznických testů. Vyhrávají ty barvy, které jsou u českých žen v létě nejvíce oblíbené – tedy pudrová s růžovou či nugátová s černou.

Krásenka – dva nové modely podprsenek s luxusní výšivkou v barvě pudrové a nugátové

Podprsenka Krásenka je ušita ve střihu Top-Fit a je ideální pro střední a větší velikosti. Tenké vyztužení hladkých kvalitních košíčků vás společně s kosticemi udrží po celý den v pohodlí. Nízký střed podprsenky (střed – je místo mezi koši) neruší ani hluboké letní dekolty a ukáže vaše sexy křivky. Originální tylovou výšivku najdete právě na sedle podprsenky, po celém jejím obvodu a v aplikaci také na ramínkách. Jeden model má barvu pudrovou a další nugátovou. Právě jeho výšivka má navíc atraktivní černé kontury – nelze si jich nevšimnout.

Novinky Krásenka najdete ve vybraných velikostech: od košíčků B po I, s obvody kolem trupu pod prsy od 70 do 95 cm.

K nim si můžete vybrat dvoje kalhotky – klasické či brazilky. Oba modely jsou zdobeny originálním vyšívaným tylem s motivem Krásenka. Kroková část kalhotek je z bavlny a zvyšuje komfort při nošení. Klasické kalhotky najdete ve velikostech od 70 do 90, brazilky od 70 do 85.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Krásenka od slova krásná”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *