Rubriky

Za vším hledej ženu

Tři kamarádky, tři osudy. Tři naprosto jiné příběhy a jiný pohled na život. Přesto je mezi nimi to nejpevnější pouto, které nic nemůže přetrhnout. Ani muž. Osobitou vztahovou komedii Za vším hledej ženu, která nabízí velkou hereckou příležitost pro tři známé herečky – Hanu Vagnerovou, Betku Staňkovou a Terezu Krippnerovou režíruje Miloslav Šmídmajer. Do kin vstoupí na podzim.

Třicetiletá Alex (Hana Vagnerová) neprožívá zrovna šťastné období s přítelem. A když potká staršího charismatického Alberta (Marek Vašut), podlehne jeho šarmu. Okamžitě se zamiluje, ovšem brzy narazí na jeho tvrdou slupku. A v tu chvíli přicházejí na pomoc kamarádky a vymyslí na Alberta past, do které se postupně chytí… Ovšem osud si občas se vztahy zahrává a přináší překvapení.

V nové romantické komedii z dílny Miloslava Šmídmajera excelují Hana Vagnerová, Tereza Krippnerová, Betka Staňková, Marek Vašut, Marek Němec, Zlata Adamovská, Daniela Kolářová, Igor Orozovič, Jiří Vyorálek, Albert Čuba, Vladimír Polák, Zuzana Pillman, Marie Viková a další.

Tento film byl natáčen převážně v Ostravě a do kin bude uveden letos v říjnu.

Foto: Renata Foltysová

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Za vším hledej ženu”

Napsat komentář