Rubriky

Kráska mnoha tváří

Dlouho očekávaná novinka české značky prémiových kabelek Patrick Poppet je tu. Nese trochu tajemný název The Symbol, za kterým skrývá dvě tváře, dvě nálady, dvě barvy. Poppetka v dark odstínech představuje temný soumrak a blížící se noc, druhá v trendové přírodní béžové symbolizuje svítání a novou energii. Vyberte si tu, která koresponduje s vaším outfitem, náladou nebo denní dobou.

The Symbol je tak trochu jiná poppetka, není totiž tradičně celokožená, ale byla ušita z pevného plátna. Pravou kůži použila majitelka značky Patrick Poppet Lucie Kalousová pouze k jejímu orámování. Jedná se o šik detail dodávající společně se zlatým řetězem punc luxusu. Dominantní jsou pro novou poppetku výrazná kvalitní výšivka symbolu značky a do posledních detailů vyladěný design. To je The Symbol od Patrick Poppet – vaše nová podzimní posedlost.

The Symbol byla jako i ostatní poppetky ušita ručně v České republice. Můžete ji nosit místo klasické kabelky nebo jako další tašku, praktický shopper. Vejde se do ní opravdu hodně a díky pevnému materiálu unese i notebook nebo menší nákup. Zapíná se pomocí skrytých silných magnetů. Dno kabelky je pevné, vyztužené, vyrobené z hovězí usně a má nožičky. Vnitřek ukrývá elegantní krémovou podšívku a kapsičku na nezbytné drobnosti. „Chtěla jsem vytvořit výrazný luxusní model, který bude zároveň maximálně praktický. Každá u sebe občas potřebujeme mít více věcí a není důvod pro to ztrácet styl,“ vysvětluje svůj záměr Lucie Kalousová. Novinku od Patrick Poppet zdobí zlaté komponenty a disponuje řetězem, který lze buď vytáhnout a získat tak elegantní crossbody, nebo ho přeložit napůl a vytvořit dvě ucha k uchopení do ruky. The Symbol od Patrick Poppet nabízí variabilitu v nošení, kombinování i použití. Symbolizuje tajemství a touhu po dokonalosti ve všech směrech.

Více informací naleznete na https://www.patrickpoppet.cz/thesymbol.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kráska mnoha tváří”

Napsat komentář