Rubriky

Provoněný slunečný den

Všude kolem vás se rozprostírá pláž ozdobená barevnými slunečníky. Nekonečný horizont se vpíjí do moře a nad tím vším září jasné slunce. Všechno, co se má stát, teprve čeká na to, až to uděláte, až si to vysníte v nádherném letním dni, který ještě vylepší příjemná vůně nového parfému Lanvin Mon Éclat. Nová zářivá vůně Lanvin, stvořená pro všechny milovnice bezstarostného života, navazuje na slavný parfém Éclat Arpége, který vznikl právě před dvaceti lety.

Jemně ovocný zářivě jasmínový parfém

V srdci nového parfému, který stvořilo duo parfumérů Mackenzie Reilly a Nicolas Beaulieu, se nachází bílý květ jasmínu. Každý z nich však interpretoval tuto ikonickou květinu odlišným způsobem, podle toho, jak ji vnímá svými smysly. Mackenzie Reilly představuje jasmín ve svém pojetí jako čistý, svěží a radostný. Nicolase Beaulieu zase fascinoval jeho zářivý, usměvavý charakter.

Již od prvních tónů tato ovocně květinová kompozice odhaluje svou jemnou svěžest, díky spojení bergamotu a aloe vera. Následně se objeví samotné květy a ovoce. Nejdříve se jasmín prolíná s růží, poté si dominanci převezme šťavnatá, sametově jemná meruňka. Konejšivý dřevitý akord santálu a stopa bílého pižma nakonec přináší zklidnění.

Slunečně okrouhlý flakon

Z původního kulovitého flakonu Éclat d´Arpége se pro Mon Éclat stal křišťálový oblázek. Organický design nového flakonu přirozeně padne do dlaně. Sklo je vyvedeno v jasně korálovém odstínu s barevnými efekty, které dodávají flakonu moderní, nekomplikovaný vzhled a podporují jemně růžovou barvu samotného parfému.

K dostání ve vybraných sítích parfumerií.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Provoněný slunečný den”

Napsat komentář