Rubriky

Péče o vlasy v horkém létě

Léto je tady! A s ním i vytoužená dovolená. Myslete v tomto období i na vaše vlasy. Pečujte o ně a uvidíte, jak se vám odmění. Na rozdíl od kůže slunce vaše vlasy nespálí, ale škodlivé UV záření umí velmi rychle narušit jejich strukturu. A to je zbytečné. Do cestovního kufru proto přidejte, mimo opalovací krém, i speciální ochrannou vlasovou kosmetiku. Inspirujte se tipy, které pro vás připravili odborníci ze salonu Klier.

V létě vsaďte na opravdu kvalitní vlasové produkty s UV filtry. Doporučujeme např. oblíbenou „sluneční“ řadu Soleil od Kérastase, která umí vlasy vyživit a hydratovat. Má UV filtr a pečuje speciálně o vlasy namáhané chlórem, sluncem a slanou vodou. Najdete v ní šampon Soleil Bain Après-Soleil, který vlasy zbaví zbytků soli, chloru a písku, masku na vlasy Soleil Masque Après-Soleil, ochranný krém s UV filtrem Kérastase Soleil Crème UV Sublime nebo velký letní hit – hydratační dvoufázovou olejovou mlhu Soleil Huile Sirène. S ní vytvoříte krásně přirozené plážové vlny.

Dalším tipem jsou přípravky s termoochranou. Na sluníčku se může teplota vyšplhat až do závratných výšin, tyto produkty vaše vlasy přesto ochrání a vytvoří něco jako „ochranný tepelný štít“. Vlasy také vyživí a dodají krásný lesk a zdravý vzhled. Využijete je také, pokud vlasy žehlíte, kulmujete či upravujete s jinými elektrickými přístroji. Vyzkoušejte třeba termoaktivní obnovující péči Résistance Ciment Thermique od Kérastase. Je bezoplachová a vlasové vlákno obnoví, zpevní a tonizuje. Stačí aplikovat do ručníkem vysušených vlasů a upravit pak běžným způsobem.

Chraňte vlasy přes slunečními paprsky přikrývkou hlavy. Co si třeba dopřát krásný letní klobouk nebo módní šátek? Kdykoli můžete, využijte také slunečník.

Před koupáním vlasy vždy sepněte, ochráníte je tak před zbytečným poškozením a zacucháním.

Vlasům nedělá dobře mořská sůl, ani chlor v bazénu. Pokud to jde, vlasy vůbec nenamáčejte. Pokud je namočíte, vždy z nich pak sůl a chlor důkladně vymyjte.

Do salonu Klier? Bez objednávání! V salonech Klier totiž vědí, že zdravé vlasy nepočkají. Najdete je na 33 místech České republiky a postarají se tam o vás profesionálně vyškolení odborníci. Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na www.klier.cz. Svou letní vlasovou kosmetiku pořídíte v salonech Klier nebo z pohodlí domova na www.shop.klier.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Péče o vlasy v horkém létě”

Napsat komentář