Rubriky

Letní šaty ve stylu Elisha

Za českou oděvní značkou Elisha stojí designérka Eliška Tomková. Ta nyní přichází na trh s kolekcí letních šatů koncipovanou přesně pro prázdninové dny a příležitosti. Kolekce 10 pro 10 obsahuje modely pro všechny vaše zážitky pod rozpáleným sluncem. Hledáte dokonalý outfit na večerní party, farmářský trh, piknik s přáteli nebo procházku po pláži? Najdete ho v kolekci 10 pro 10. Eliška Tomková myslela na vše, především na pohodlí svých zákaznic, kterým chce dopřát stylové léto bez starostí. Stačí si vybrat model z letní kolekce a budete vypadat vždy šik. Léto ve stylu Elisha právě začíná.

Co pro vás znamená léto? Sklízení úrody ze zahrádky, hudební festivaly, grilovačky na zahradě, romantické procházky horkou nocí, dovolenou u moře nebo návštěvu farmářských trhů? Je toho tolik, co můžete podniknout. Soustřeďte se na zážitky a neztrácejte čas sestavováním vhodných outfitů.  „Léto je nejkrásnější období v roce a já bych si moc přála, aby si ho mé klientky vychutnaly díky nové kolekci naplno. Cítily se pohodlně a krásně při všech příležitostech a aby jim k tomu stačilo jen sáhnout do skříně,“ vysvětluje záměr kolekce 10 pro 10 módní návrhářka Eliška Tomková.

S modely od Elišky Tomkové pokryjete všechny letní události, zážitky i plány, cokoliv vás napadne. Nic vám neunikne jen proto, že nemáte ten správný outfit.  Díky promyšlenému konceptu budete vždycky vědět, co na sebe, budete se cítit skvěle a vypadat božsky. Kolekce je vytvořena tak, abyste nemusela věnovat pozornost outfitu, ale samotnému prožitku. Nejsou to jen šaty, je to pocit.

Pro značku Elisha je typická práce s nadčasovými detaily. Tento přístup se promítá i do série letních šatů. Modely jsou navrženy tak, aby nefungovaly jen jako trend a chvilková záležitost, ale sloužily po dlouhé roky a staly se pevnou součástí šatníku. Designově vychytané modely vytvořené v duchu slow fashion budou svým majitelkám sloužit po mnoho sezon. Eliška Tomková ve svých letních modelech velice funkčně propojuje kvalitu provedení, nápaditý design, udržitelnost a pohodlí.

10 pro 10 obsahuje modely pro:

Návštěvu letního kina – khaki s nařasenou sukní

Gardenparty/posezení s přáteli – košilové delší, černé s modrými lístky

Romantickou procházku horkou letní nocí – černé s kytičkami

Farmářské trhy – světle modré dlouhé, béžové s černými puntíky

Koncert/hudební festival – černé nebo béžové krátké s páskem i bez

Letní divadelní scénu – tmavě modré krajkové se zelenou podšívkou

Dovolenou u moře – magenta krátké s páskem

Svatbu kamarádky – jednobarevné midi zelené

Běhání po městě – krátké modré s řasením ve výstřihu

Pracovní dny – žluté košilové

Více informací naleznete na www.eshop.eliskatomkova.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Letní šaty ve stylu Elisha”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *