Rubriky

Povyšte plavky na party outfit

Letošní léto je pro designéry plavek revolučním. Plavky, které dosud byly oděvem patřícím pouze k bazénu či na pláž, totiž povýšily na stylový a výrazný outfit vhodný pro každou příležitost. Do baru, do města, nosí se prakticky kamkoliv. Vršky plavek se kombinují se sukní. Vrství se pod šaty nebo shrugy. Pro výsledný ohromující dojem je nutné outfit doplnit výraznými doplňky anebo mít výrazné akcenty nahrazující doplňky rovnou jako součást plavek, jako to má v kolekci léto 2024 Terezie Trusinová.

Terezie Trusinová spojuje jedinečný design s nejvyšší kvalitou italského zpracování. Každý detail je pečlivě promyšlen a vyroben z kvalitních materiálů, které lichotí postavě a zajišťuje pohodlí po celý den. Důležitým prvkem každé kolekce od Terezie Trusinové je zdůraznění individuality a originality. Nejedná se o fast fashion, ale o módní kousky, které vyjadřují osobitost a styl každé ženy. Značka Terezie Trusinová propojuje české řemeslo s italským módním citem a vytváří tak jedinečné kousky, které vycházejí vstříc potřebám náročných žen. „Kolekci pro léto 2024 jsem navrhla s ohledem na ženskou sílu a jedinečnost té, která se nebojí vyčnívat z davu,“ říká Trusinová.

Česká designérka plavek Terezie Trusinová představuje 5 mikrokolekcí, které přinesou inspiraci, jak z plavek vykouzlit nevšední party outfit.

Blue Sapphire – tato kolekce zahájila letošní sezonu s okouzlující kombinací odstínů modré a elegantních střihů, které podtrhnou vaši eleganci a šarm.

Coral Sunset – inspirací pro tuto kolekci byl teplý západ slunce na korálovém pobřeží. Jemné nuance korálové barvy vás okouzlí a přenesou na tropickou pláž.

Mystic Tide ztělesňuje tajemství a hlubokost oceánu. S nádechem mystiky a elegantního designu vám Mystic Tide dodá záhadný šarm.

Pink Serenity and Azure Waves – kombinace pastelových odstínů růžové a azurové modři v této kolekci přináší do vašeho letního stylu jemnost a svěžest.

Glowing Angel Light – závěrečná kolekce pro letošní sezonu přináší zářivou eleganci a nadčasovou krásu, která vás okouzlí svou lehkostí a jemností.

Eshop a více informací: www.terezietrusinova.com

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Povyšte plavky na party outfit”

Napsat komentář