Rubriky

Řekněte ano nové vůni

Sì, ikonický dámský parfém značky Armani, nyní otevírá dveře nové kapitole, jejíž součástí je nový flakon, nová intenzivní vůně a nová kampaň. Sì je poctou všem, kteří se nebojí říkat „ano“ a rozhodovat se nejen na základě rozumu, ale i emocí. Spolu se Sì říkáte ano vášni, svobodě, lásce i sobě samé. Sì vám dodává odvahu odhalit ženskost v současném světě.

Nový a jedinečný flakon je navržen tak, aby dlouho vydržel, a je opakovaně doplnitelný. Ikonický tvar flakonu Sì je výsledkem jedinečného umění sklářských mistrů a zdobí jej výrazné reliéfní logo Sì ve zlaté barvě.

Nová vůně SÌ EAU DE PARFUM INTENSE je hřejivější. Mísí v sobě výtažek z černého rybízu se sametovým květinovým srdcem a smyslnou vůní vanilky. Tuto přepracovanou vizi Sì představuje nová kampaň SÌ EAU DE PARFUM INTENSE v čele s Cate Blanchett, držitelkou Oscara a světovou beauty ambasadorkou značky Armani.

Nová chyprově ambrová, ovocná vůně

Deset let po vytvoření původní vůně SÌ EAU DE PARFUM přichází parfémářka Julie Massé (MANE) s podmanivou novou interpretací ikonické chyprové vůně, konkrétně s novou chyprově-ambrovou ovocnou vůní SÌ EAU DE PARFUM INTENSE.

Hlavu SÌ EAU DE PARFUM INTENSE tvoří výtažek ze šťavnatého a dužnatého černého rybízu, který vytváří přirozený aspekt vůně a doplňuje její ovocný nádech. Černý rybíz se snoubí s aromatickou květinovou svěžestí růže damašské a černým čajem, jehož kouřové a bylinné aroma umocňuje vanilkový základ vůně.

Srdcem vůně je absolut damašské růže, díky které je vůně plná a smyslná. Tato vůně se snoubí s jemnými nóty vonokvětky, esenciálního oleje z davany a bílých květů, jejichž sametové ovocné akordy dodávají SÌ EAU DE PARFUM INTENSE květinovou smyslnost.

V základu se mísí krémové duo tvořené vanilkou bourbonskou a olejem z pačuli. Vanilka bourbonská je obsažena v SÌ EAU DE PARFUM INTENSE hned ve dvou podobách. První je vanilková infuze, pro niž je charakteristické jemné, až delikátní vanilkové aroma s pudrovými pohlcujícími nóty. Druhou je vanilkový extrakt zachycující intenzivní vůni zralého vanilkového lusku, jehož teplé nasládlé nóty umocňují vonné složky z černé olivy. Tyto dva vanilkové akordy se mísí s esenciálním olejem z pačuli a dohromady dávají vzniknout dřevité, jedinečně svěží vůni.

Nová kampaň SÌ EAU DE PARFUM INTENSE zachycuje životní okamžiky několika žen a jejich jedinečné příběhy. Tyto ženy do jedné využívají síly slova Sì. Režie reklamního spotu se ujala Amber Grace Johnson a hlavní roli ztvárnila Cate Blanchett – herečka a světová beauty ambasadorka značky Armani. Po jejím boku v něm vystupuje řada dalších vlivných žen, například herečka Sadie Sink, která ztělesňuje svěžest a odvážnost vůně, či herečka Matilde Gioli nebo modelka Eugenia Silva. Každá z žen je povzbuzována, aby přijala sílu Sì.

Sì otevírá dveře bezmeznému potenciálu a nekonečným možnostem. Sì může ovlivnit, jakým směrem se bude váš život ubírat dál. O hudební podkres se postarala italská rocková kapela Måneskin se svým celosvětově úspěšným remakem písně Beggin’, jejíž energický, naléhavý rytmus dodává reklamnímu spotu sílu a energii, a zvyšuje tak jeho efekt.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Řekněte ano nové vůni”

Napsat komentář