Rubriky

Nadčasové kruhové náušnice

Kruhové náušnice patří k nejoblíbenějším dámským šperkům vůbec. Jsou nadčasové, stále „in“ a nesmí chybět ve šperkovnici žádné ženy. Sluší každému věku a skvěle doplní jakýkoli denní, společenský i sportovnější outfit.

U Ornamenti si ty své kruhové náušnice zaručeně vyberete. A možná nejen jedny. V nabídce je spousta variant – kroužky malé i velké, pozlacené 18k zlatem i stříbrné ocelové, hladké nebo v reliéfním provedení, jednoduché i zdobené zirkony, perlou či přívěskem.

Kruhové náušnice Ornamenti z oblíbené chirurgické oceli jsou navíc nealergizující a voděodolné, není nutné je vůbec sundávat a hravě s vámi zvládnou všechny běžné denní činnosti. Můžete v nich sportovat, sprchovat se nebo plavat v moři či bazénu. Jsou odolné a vydrží velmi dlouho krásné.

Tipy na kruhové náušnice Ornamenti

Milovnice minimalismu si zamilují efektní a nepřehlédnutelné polokruhové náušnice Trendy gold, stejně jako set pozlacených náušnic různých velikostí Creoles Medium gold. Působivé jsou také robustnější náušnice Medium Hoops silver.

Kdo má rád perly, může vybírat např. z náušnic Pearl Huggie gold, které zdobí jedna přírodní perla, nebo Chunky Pearls gold se dvěma přírodními perlami. Náušnice jsou navíc variabilní, perlové přívěsky lze totiž u obou druhů náušnic vyvléknout a nosit samostatně pouze kroužky.

Velmi efektní a ženské jsou také kruhové náušnice zdobené třpytivými zirkony. Originální náušnice Colourful Zirconia Oval gold zdobí barevné zirkony, těmi bílými jsou pak osázené drobnější náušnice Sparkling Small Hoops gold.

Zajímavé a nepřehlédnutelné jsou náušnice s přívěsky z přírodního kamene. Náušnice Pink Clover gold doplňuje růžový Rhodochrosit, černým achátem jsou pak doladěny náušnice Black Clover gold.

Pokud máte rády efekt vrstvení šperků, vsaďte na tyto „trojité“ náušnice Triple Hoops gold.

Nabídku nejen kruhových náušnic najdete na webových stránkách www.ornamenti.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nadčasové kruhové náušnice”

Napsat komentář